Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotel77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jestem pewien , podniosłem samochód druga osoba odpaliła i stuki dochodzą właśnie ze skrzyni , jeszcze dochodzi dźwięk delikatnego tarcia to raczej dwumasa , a te stuki nie wiem , spróbuję jeszcze oleju dolac
  2. Czyli bez zdjęcia skrzyni się nie obędzie ehh , myślałem że jakaś pier**la heh, koła nie wyrwało nawet felgi nie zgięło, delikatnie wepchalo i 1 wahacz był krzywy
  3. Dzięki, s-tronic ale tu nie o to chodzi
  4. Audi a4 b9 2.0 tfsi multitronic
  5. Witam A4 b9 2.0tfsi s-tronic , Auto było uderzone w koło po wymienieniu całego słupka został taki dziwny stuk objawia się przy hamowaniu lub na dziurach w środku auta słychać mniejwiecej na środku , po wjeździe na podnośnik kreceniu lewo prawo stukanie dochodzi tak jakby ze środka skrzyni ktoś ma jakiś pomysł już się poddaje ... 20250406_151347.mp4 20250406_155320.mp4
  6. Napinacz orginal miałem z demontażu 4 sztuki i wybrałem najlepsza , na dniach wyślę gr 93
  7. Witam , borykam się z tymi dwoma błędami pojawiają się co jakiś czas jako sporadyczne i można je usunąć Auto ma kompresję 11.9 na każdym cylindrze oraz miało wymieniany rozrząd pasek , łańcuch napinacz git , sprawdzony 10 razy wszystko na znakach. Samochód ma moc ,tylko bardzo mnie to nie pokoji , miał ktoś taka sytuację lub mógłby ktoś w tej kwestii pomóc? Co wymienić lub gdzie wogle tego szukać? Błąd kata bo wstawiony jest downpipe .
  8. Masakra? Czyli co jeszcze muszę wymienić bo ręce już mi opadają do tego auta
  9. Witam ,audi a4 b6 1.8tAvj 150km Zna ktoś się na logach ? , ponieważ podobno jest coś z nimi nie tak i silnik nie ma mocy takiej jak powinien mieć, ewentualnie co mogę zrobić żeby to wyeliminować, wtryski wymienione , cewki , świece, głowica po remoncie . Auto nie ma żadnych błędów a chce go doprowadzić do seri Proszę o moc z góry dziękuję! LOG-01-115-118-xxx (1).csv LOG-01-003-020-xxx (1).csv LOG-01-002-033-xxx (1).csv
  10. Chłodnica była nie szczelna , dziękuję bardzo, może to pomoże ?
  11. Błędów nie ma , klapy wszystkie chodzą, dodam że ten lód robi się dopiero za korkiem do nabijania klimy za nim jest ciepły
  12. Witam , ogólnie mam duży problem z klimatyzacją, Klima nabita, błędów zero , po ustawieniu LO i wyłączeniu Econ (nie świeci się) obniża się delikatnie temperatura ale nie mrozi jak powinno przy 30 stopniach na dworze , dmucha ciepłym, sprężarka działa , przewód od klimatyzacji pod maską i schowkiem zmrożony, moje ustalenie to tak jak by Klima mieszala się z gorącym powietrzem , proszę o pomoc w tej sprawie . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.