No dokładnie tak jak piszesz mam 3 bolce w podłodze. Ale ile tam kabelków idzie nie patrzyłem jeszcze. Ale w teorii jak podłączę ten trzeci jeszcze w ten 3 ostatni pin nic się nie powinno wydarzyć ? Sorry że tak pytam ale w elektryce to zielony trochę jestem. Grzanie i full elektrykę jakoś udało mi się skleić w całość. Została mi ta nieszczęsna wtyczka air baga. A nie chce coś źle podłączyć i fotele pójdą się ….
Odgrzeje kotleta czy ktos montowal fotele z a5 coupe do b6 sedan, bo nie wiem co zrobić z air bagiem bo jest na 3 piny w a5 a w b6 na 2. I czy jak podepnę tak jak jak miałem czyli pod lędźwie to czy będzie działała cała elektronika? Bo mam full elektryczne te fotele z a5