Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rejmidi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Rejmidi odpowiedział(a) na Rejmidi temat w 2.0
    Spalanie oleju to jakoś 0.5l na 1000km także myślę jak na ten silnik tragedi nie ma A co do oleju to czytałem że niby producent rekomenduje 5w30 jak i 10w40
  2. Rejmidi odpowiedział(a) na Rejmidi temat w 2.0
    Dzięki bardzo za odpowiedź. Auto w Polsce było serwisowane na bieżąco, poprzedni właściciel miał na wszystko fakturki, olej wymieniał co 12kk na 10w40 castrola. Historia pojazdu w Polsce jest jasna, w 3 lata przejechał 50 tysięcy, nie wiadomo jak z przebiegiem po sprowadzeniu z niemiec. Kierownica powietrza jest w pełni sprawna, nie ma niepokojących objaw, jedyne co to mam wątpliwości co do przebiegu auta, nie zdziwilbym się gdyby był kręcony przed przyjazdem z Niemiec, wizualnie auto bardzo dobrze wygląda, skóry też są w bardzo dobrej kondycji ale ciężko po tym stwierdzić przebieg autka Dodatkowo o czym nie pisałem, mechanik stwierdził mocne zużycie regulatora faz rozrządu i wysłał do regeneracji do firmy mehenker
  3. Rejmidi obserwuje zawartość Dziwny dżwięk 2.0ALT
  4. Rejmidi opublikował(a) temat w 2.0
    Cześć wszystkim, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 z silnikiem 2.0 alt, samochód zakupiłem około miesiąc temu, pojeździłem trochę i postanowiłem wymienić olej wraz z płukanka silnika. Po wlaniu płukanki do silnika się zaczęło, auto zaczęło wydawać dziwny dźwięk jakby łańcuch uderzał o pokrywę. Oddałem auto do mechanika, wyczyścił smok, po czym stwierdził że napinacz wraz z łańcuchem oraz wariator. Audikowi już od początku po zakupie falowały obroty na zimnym przez kilka sekund. Czytając różne opinie na forum mam poprostu mętlik w głowie. Poniżej podam linki do filmików jak auto pracuje. Co Wy uważacie? Mechanik krzyknął 700 z groszem za wariator i 1200 zestaw łańcucha z napinaczem i uszczelka pokrywy swaga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.