Treść opublikowana przez Bugi21
-
Czy ten moduł komfortu zadziała w Audi A4 B6 po zmianie?
Witam Moduł komfortu który mam uszkodzony o numerach 8E0 959 433 AD i planuje go zmienić na 8E0 959 433 AS Tylko mnie niepokoi ta ostatnia AS a AD Co będę musiał zrobić żeby to wszystko pasowało do siebie Z góry dzięki
-
Zwarcie w Audi A4 B6 1.9 TDI
2001 r sprawdziłem wszystkie czujniki i na razie nic nie wyszło kostki tak samo
-
Zwarcie w Audi A4 B6 1.9 TDI
Tak właśnie ten
-
Zwarcie w Audi A4 B6 1.9 TDI
Witam mam pewien problem mianowicie wywala mi bezpiecznik 15A na podszybiu I odcina mi turbo i światła stopu zaczynają żyć własnym życiem i zaczyna mrugać kontrolka od świec żarowych chodź nie czasami Czy miał by ktoś jakąś rozpiskę gdzie on prowadzi i gdzie mógł bym szukać przyczyny
-
Zbyt dużo pali i kopci
Czego moze być to przyczyną Czy mogą wtryski zalewać Czy olej brać
-
Zbyt dużo pali i kopci
Czarny . Płyn w normie
-
Zbyt dużo pali i kopci
Silnik audi 1.9tdi AJM 115km na pompowtryskach Samochod momentami jak go odpalam lubi sobie puścić dymek Przy normalnej jeździe po autostradzie jest zbyt duże spalanie I czasami po przekroczeniu 3tys obrotów puści dymek przy zmianie biegu Nie miał bym nic do tego jak by to był jakiś mały dymek ale to jest jak by ktoś wybrał papieża pozdrawiam
-
Problem odpaleniem
Witam. Mam audi a4 b5 1.9tdi 115km AJM Mam taki problem ze w poprzednim silniku pękł pasek rozrządu... zamówiłem nowy silnik wszystko założyłem na starych czujnikach itp Samochod normalnie odpalił po czym jak złożyłem go już w całość i już chciałem go odpalać to już nie było żadnej reakcji mianowicie kręcił ale nie zaskoczył Z nowego silnika zostały wtryski i czujnik oleju w misce . Samochód został podłączony po komputer i wyskoczył problem z immobi. I teraz nie wiem co dalej robić?