-
kubik868 obserwuje zawartość Silnik strasznie głośno chodzi nie wiem co jest , Brak wtyczki do skrzyni biegów 1.8t aeb , Ciągle pracujący ABS i 4 innych
-
Brak wtyczki do skrzyni biegów 1.8t aeb
Witam kupiłem silnik z wiazka 1.8t aeb aby zrobić swap z swojego 1.8 adr i montując wiązkę od 1.8t nie mogę znaleźć dwóch wtyczek które prowadzą do skrzyni biegów
-
Ciągle pracujący ABS
Też nad tym myślałem ale to się stało z dnia na dzień
-
Ciągle pracujący ABS
W zawieszeniu nic nie grzebałem ale dziwna sprawa bo odłączyłem pompę ABS a to ciągle pedał hamulca odbija z wyższej prędkości jak zwalniasz to aż samochodem szarpie bo tak pedał odbija
-
Ciągle pracujący ABS
Witam mam problem z moją audi a4b5 1.8 ADR 1998r. Generalnie czy jadę powoli czy szybko gdy hamuje ABS ciągle odbija pedał hamulca (pracuje) i nie ważne czy nawierzchnia jest śliska czy nie co może być przyczyną w vagu żadnych błędów nie widać
-
Dziwne spalanie audi a4b5 1.8 ADR 1998r
Witam mam dość nietypowy myślę problem z moją audicą 1.8 ADR 1998r ponieważ sytuacja wygląda tak że raz jadę to samochód mało spali ledwo drgnie wskaźnik paliwa dajmy na to fis wyświetla że mam paliwa na 500km dojadę na parking i ok poszedłem do sklepu wróciłem i odpaliłem to już fis pokazał że mam paliwa na 340km i pokonując ta samą trasę było widać wyraźne przesuwanie się wskazówki paliwa i tu moje pytanie czy to mi się tylko tak wydaje czy jest możliwy taki problem dodam jeszcze że vcds nie wyświetla żadnych błędów
-
Pompa wspomagania głośno pracuje
Problem rozwiązany wyplukalem zbiornik pompe i maglownice zalałem płyn do wspomagania i wszystko elegancko śmiga
-
Pompa wspomagania głośno pracuje
Witam posiadam audi a4b5 1.8 ADR 1998r problem polega na tym że pompa wspomagania bardzo głośno hałasuje "jęczy" pomimo tego wspomaganie działa dobrze lekko się kieruje jeszcze dodam że stara pompa mi padła i to jest druga w sklepie nie było płynu do wspomagania to kupiłem bardzo rzadki olej próbowałem płukać pompę olejem rzepakowym podobno pomaga ale nie a gdy spuszcze płyn pompa chodzi cichutko lecz gdy tylko naleje i go zassa to się zaczynają jęki czy jest to wina oleju zamiast płynu czy coś innego ?
-
Fis sam się włącza i wyłącza
Może ktoś się orientuje w jakiej cenie mógłbym go sprzedać ponieważ licznik jest sprawny wyświetlacz też jest nowy rok temu zmieniany nie ma żadnych brakujących pikseli jedynie nie zawsze się włącza fis
-
Fis sam się włącza i wyłącza
Witam mam problem dotyczący liczników audi a4b5 z full fisem który wygląda następująco gdy podłączę liczniki wszystko działa oprócz wyświetlacza fis jednak po jakimś czasie sam się na chwilę włączy i wyłączy i tak co jakiś czas ale gdy on się włącza to jednocześnie zaczyna piszczeć jest to związane z brakiem płynów itd ale dlaczego przy każdym włączeniu sie fisa zaczyna piszczeć i wszystkie komunikaty wyświetlają się od nowa
-
Nie działa obd po zmianie licznika
bo szukałem ale bezskutecznie znajdywałem jedynie oferty kupna liczników
-
Nie działa obd po zmianie licznika
A miałbyś schemat pinów do tych licznikow 8D0920980A ? bo ja mam ale tylko do tych bez fisu czyli 8D0 919
-
Nie działa obd po zmianie licznika
Witam mam następujący problem ponieważ chciałem se do audi a4b5 1998r 1.8 adr wstawic liczniki z fisem wiec kupilem taki model 8D0920980A i gdy sa one podlaczone vag eproom programer wywala mi blad 'no ecu found' a w vcds wogole mi sie nie laczy nawet z blokiem engine w czym moze byc problem ? jeszcze dodam ze na starych licznikach bez fisu mialem model 8D0 919 861 C
-
Silnik strasznie głośno chodzi nie wiem co jest
Tak po dodaniu gazu mniej więcej ponad 2k obrotów dźwięk zanika
-
Silnik strasznie głośno chodzi nie wiem co jest
Może głupie pytanie ale potrzebuję ja jutro samochód czy można z tym przejechać 20 km ?
-
Silnik strasznie głośno chodzi nie wiem co jest
Witam tak jak w temacie silnik 1.8 w moim audi a4b5 po odpaleniu zaczął strasznie głośno chodzić dzwiek dodaje w załączniku silnik.aac