-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Nie możliwe, odkąd go mam był to jego pierwszy i ostatni upadek. Z resztą po rozładowaniu baterii lub rozłożeniu kluczyka czyli wyjęciu baterii pilot trzeba parować od nowa z centralką
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Przepraszam za dlugą zwłokę - życie... Udało mi się uruchomić pilot, żadne wyżej wymienione sposoby nie pomogły, nie musiałem też niczego rozbierać, jednak jak tego dokonałem, dokładnie sam nie wiem ? w międzyczasie kluczyk mi upadł i się połamał, zamówiłem drugą obudowę. Przełożyłem grot i pobiegłem sprawdzić czy wszystko działa i czy grot nie wypadnie z nowej obudowy. Odpaliłem silnik zgasiłem, działa. Następnie wysiadłem, zamknąłem drzwi, włożyłem kluczyk w zamek, przekręciłem w prawo (zasuwanie) i trzymajac w tej pozycji przytrzymałem przycik otwierania. Później kluczyk w lewo (otwieranie) i przytrzymałem przycisk zamykania. Nie wiem co mnie podkusiło żeby tak uczynić, ale od tego momentu pilot zaczął działać. Chętnie bym sprawdził ten sposób ale jeszcze raz ale trochę się cykam ? może ktoś kto ma dwa klucze i jest ciekawy świata będzie miał ochotę sprawdzić i podzielić się efektami eksperymentu, opisuję przygodę dla potomnych, może komuś pomoże. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem ?
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Trzymałem, przyciskałem, różnych metod próbowałem
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Chodziło mi po głowie coś podobnego, ale bardziej skłaniam się do wypięcia kostki ze stacyjki i uruchomienie zapłonu na krótko, kawałkiem przewodu. Nie wykluczone że tylko to mi zostanie
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Vag chyba 3.11, kabel viakena. W najbliższej wolnej chwili zobaczę reakcję na kluczyk Tylko że b5 nie ma moduł komfortu, a w sterowniku centralnego zamka po wejściu w adaptację nie mam dostępnego żadnego kanału
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Próbowałem róznych kombinacji, nie pamiętam czy akurat tą też. Zaraz ją sprawdzę. Co do przycisku w drzwiach jest i próbowałem, niestety nic. Zamknij otwórz na zapłodnienie nie pomaga, przycisk w drzwiach też. Szczerze mówiąc dziwi mnie że nie jestem w stanie tego zrobić vagiem
-
Alan Nosal obserwuje zawartość Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Witam wszystkich, mam kłopot z adaptacją/programowaniem pilota po wymianie baterii. Po prostu mam tylko jeden kluczyk scyzoryk. Bardzo prosiłbym o podpowiedź jak to zrobić. Od razu wspomnę że próbowałem vagiem coś zdziałać, niestety bezskutecznie.
Alan Nosal
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta