Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alan Nosal

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Nie możliwe, odkąd go mam był to jego pierwszy i ostatni upadek. Z resztą po rozładowaniu baterii lub rozłożeniu kluczyka czyli wyjęciu baterii pilot trzeba parować od nowa z centralką
  2. Przepraszam za dlugą zwłokę - życie... Udało mi się uruchomić pilot, żadne wyżej wymienione sposoby nie pomogły, nie musiałem też niczego rozbierać, jednak jak tego dokonałem, dokładnie sam nie wiem ? w międzyczasie kluczyk mi upadł i się połamał, zamówiłem drugą obudowę. Przełożyłem grot i pobiegłem sprawdzić czy wszystko działa i czy grot nie wypadnie z nowej obudowy. Odpaliłem silnik zgasiłem, działa. Następnie wysiadłem, zamknąłem drzwi, włożyłem kluczyk w zamek, przekręciłem w prawo (zasuwanie) i trzymajac w tej pozycji przytrzymałem przycik otwierania. Później kluczyk w lewo (otwieranie) i przytrzymałem przycisk zamykania. Nie wiem co mnie podkusiło żeby tak uczynić, ale od tego momentu pilot zaczął działać. Chętnie bym sprawdził ten sposób ale jeszcze raz ale trochę się cykam ? może ktoś kto ma dwa klucze i jest ciekawy świata będzie miał ochotę sprawdzić i podzielić się efektami eksperymentu, opisuję przygodę dla potomnych, może komuś pomoże. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem ?
  3. Trzymałem, przyciskałem, różnych metod próbowałem
  4. Chodziło mi po głowie coś podobnego, ale bardziej skłaniam się do wypięcia kostki ze stacyjki i uruchomienie zapłonu na krótko, kawałkiem przewodu. Nie wykluczone że tylko to mi zostanie
  5. Vag chyba 3.11, kabel viakena. W najbliższej wolnej chwili zobaczę reakcję na kluczyk Tylko że b5 nie ma moduł komfortu, a w sterowniku centralnego zamka po wejściu w adaptację nie mam dostępnego żadnego kanału
  6. Próbowałem róznych kombinacji, nie pamiętam czy akurat tą też. Zaraz ją sprawdzę. Co do przycisku w drzwiach jest i próbowałem, niestety nic. Zamknij otwórz na zapłodnienie nie pomaga, przycisk w drzwiach też. Szczerze mówiąc dziwi mnie że nie jestem w stanie tego zrobić vagiem
  7. Witam wszystkich, mam kłopot z adaptacją/programowaniem pilota po wymianie baterii. Po prostu mam tylko jeden kluczyk scyzoryk. Bardzo prosiłbym o podpowiedź jak to zrobić. Od razu wspomnę że próbowałem vagiem coś zdziałać, niestety bezskutecznie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.