-
Przypadkowe wyłącznie wizualizacji systemu parkowania i klimatyzacji
Naprawiłem odznaczylem wszystkie opcje w zakładce carprotocollswitch a w zakładce cardevicelist podzialalem metodą prób i błędów i wszystko dziala jak należy
-
Przypadkowe wyłącznie wizualizacji systemu parkowania i klimatyzacji
???
-
Przypadkowe wyłącznie wizualizacji systemu parkowania i klimatyzacji
-
Brs99 obserwuje zawartość Przypadkowe wyłącznie wizualizacji systemu parkowania i klimatyzacji
-
Przypadkowe wyłącznie wizualizacji systemu parkowania i klimatyzacji
Tak jak w tytule brat bawił się zielonym menu dokładnie zakładką car i w niewiadomy sposób wyłączył wizualizaje parkowania i klimy dźwięk czujników jest ale nic na ekranie nie wyświetla tak samo z klimimą wszystko działa ale na ekranie nie pokazuje i klime trzeba na czuja ustawiać
Brs99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta