Okej, a jest jakiś schemat podłączenia, z wzmacniacza wychodzą u mnie 2 cinch, i jak to podłączyć, są jakieś kostki czy bezpośrednio trzeba w kablach grzebać?
Edit: Pierwszy raz grzebię przy fabrycznym radiu, zawsze w samochodach miałem radio 1din i chciałbym to zrobić dobrze.
Witam, posiadam radio Symphony z systemem BOSE, czy jest możliwość podłączenia wzmacniacza z subwooferem do tego radia? Wymiana na 1din nie wchodzi w grę (koszt ramki, radio, przejściówka na bose).
Radio jak w załączniku.