Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bober00

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bober00 odpowiedział(a) na bober00 temat w 3.0
    Dzięki za radę. Wiesz może jak cylindry są ponumerowane? Gdzie wchodzę tam jest inaczej. Która rozpiska jest prawidłowa? 1. 3 6 2 5 1 4 czy 2. 6 3 5 2 4 1
  2. bober00 odpowiedział(a) na bober00 temat w 3.0
    Chciałbym zrobić to dla świetego spokoju. Na benzynie samochod jeździ ch*owo. Jest nowa pompa paliwa, filtr to co może być nie tak skoro na gazie chodzi lux. Wywala błąd od jednej sondy i od wypadania zapłonu na 6 cylindrze
  3. bober00 odpowiedział(a) na bober00 temat w 3.0
    Problem numer 2 w moim poście na który odpowiadałeś
  4. Cześć. Mam problem ze swoim 3.0 ASN. PB + LPG Mam 2 sprawy i chciałbym poznać opinię ew. dostać odwiedź co z tym zrobić 1. Raz na jakiś czas (teraz w zimę bardzo często) zapala mi się kontrolka ESP (sypie błędami P1857 i P0101). Czasami od razu po odpaleniu a innym razem w trakcie jazdy. Problem polega na tym, że gdy zapali się to dziadostwo to samochód po zejściu na obroty jałowe w 95% przypadków po prostu gaśnie (Tak jak na video - wcisnąłem sprzęgło). Zwróciłem uwagę, że w trakcie jazdy audi staje się leniwsze ale nie zauważyłem wielkiego spadku mocy. W załącznikach daje też screeny błędów. . 2. Od dłuższego czasu mam też problem z komunikatem o wypadaniu zapłonu na 6 cylindrze, wydaje mi się, że nie jest to związane z problemem powyżej. Dzieje się o tylko na benzynie. Auto przy jałowych obrotach drży a podczas przyśpieszania objawy są podobne do wypadania zapłonu - trzęsie i lekko czka, ciężko mi to opicać. Nie jest to takie, że jak zacznie to odbije sobie znaczek na czole ale jest to mega irytujące i na pewno nie może tak być. Na gazie samochód pracuje bardzo dobrze.i żadna z powyższych przypadłości nie występuje.
  5. bober00 odpowiedział(a) na bober00 temat w 3.0
    Jak myślisz. Byłyby kompatybilne? A jeśli tak to czy nie lałyby więcej?
  6. bober00 odpowiedział(a) na bober00 temat w 3.0
    Dzięki wielkie
  7. bober00 odpowiedział(a) na bober00 temat w 3.0
    WAUZZZ8E43A384443
  8. bober00 opublikował(a) temat w 3.0
    Siemanko. Tak jak w tytule poszukuje wtrysków do 3.0 ASN. Szukałem szukałem i znaleźć nie mogłem. Potrzebuje kupić 6 sztuk nowych tylko za cholerę nie mogę znaleźć żadnego odpowiednika. Za wszelkie linki czy pomocne info z góry dziękuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.