Treść opublikowana przez Kikku
-
Silnik pracuje bez przeplywki a po podłączeniu gaśnie.
Witam grupę. Pacjent a4 b6 1.9 tdi awx. Auto nie chce pracować na podłączonym przepływomierzu. Podmieniałem przepływomierz od znajomego i nic się nie zmienia. Na odłączonym chodzi normalnie. Błędów w vcds nie widać.
-
1.9 tdi piszczy po dodaniu gazu i przy przyspieszaniu
Dzięki postaram się to posprawdzać
-
1.9 tdi piszczy po dodaniu gazu i przy przyspieszaniu
Witam ostatnio audi zaczęła trochę piszczeć zlokalizowałem ze ten dźwięk wydodywa się chyba z egr przez taka dziurke (fot). Jaka przyczyna? Egr do wymiany? Koło tej dziurki jest jakby trochę oleju. Z góry dzięki za pomoc. Załączam też filmik 1.9 tdi 130km awx VID_20211004_173350.mp4
-
Plastikowa puszka w układzie dolotowym - co to ? (Rezonator)
Coś wykombinuje albo kupię nowy.
-
Plastikowa puszka w układzie dolotowym - co to ? (Rezonator)
Ale to ma jakieś zaczepy? bo tam nie widzę.
-
Plastikowa puszka w układzie dolotowym - co to ? (Rezonator)
Witam ostatnio grzebałem przy autku i moja uwagę zwróciła plastikowa pokrywka/puszka (dwa pierwsze zdjęcia). I znalezlem ze powinna być tam (fot 3). Idzie tam taki wąż i nie wiem czy tam w środku powinno coś być czy nie? Z góry dzięki za pomoc. 1.9 tdi awx 130km,