Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Djwork666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Djwork666

  1. 15 km do pracy i spowrotem
  2. Jeżdżę codziennie około 30 km i co weekand 700 km trasa
  3. Wątpię że to dpf bo nie dawno był wyciągany i płukany w firmie która się tym zajmowała
  4. Ja co tydzień długie trasy robię wiec myślę z wypaleniem DPF nie ma problemu
  5. Witam serdecznie mam problem i szukam rady, na trasie De-pl samochod (a4 B7 2,0tdi 140 km bpw)zaczął nagle puszczac biały dym po czym silnik zaczął mocno drżeć i zgasł udało mi się zjechac na pobocze po ponownej probie odpalenia nagle zaczął wchodzić na wysokie obroty puszczając kłeby białego dymu (rozbieganie diesla)udało mi się szybko biegami przydusić silnik i na szczęście zgasl. Laweta zabrała auto do mechanika podczas oględzin silnika olej był dosłownie wszedzie w turbinie w kolektorze ssacym w samym intercoolerze był z litr oleju .mechanik spuścił cały olej z silnika i okazało się że było go o 3 litry za dużo był bardzo rzadki i śmierdział dieslem a na filtrze oleju było widać drobne opiłki metalu .Czy może ktoś z was wie lub doświadczył czegos podobnego i wie gdzie dlaczego diesel dostał się do oleju i gdzie jest nieszczelność i jaki jest koszt naprawy i czy wogule to się opłaca ?pozdro
  6. Dzięki za pomoc ogólnie autko śmigało bez problemu aż pewnego razu gdy próbowałem auto odpalić zapaliły się świece żarowe sprawdziłem na kompie i wyskoczył blad P1592 po wykasowaniu błędu wszystko wracało do normy aż do momentu ponownego uruchomienia auta .pogrzebałem w necie i w sumie znalazłem że jedyną możliwą przyczyną jest ten czujnik i obym się nie mylił .pozdro
  7. Witam serdecznie padł mi czujnik ciśnienia doładowania w audi a4 b7 2.0 140 km bpw proszę o radę gdzie o dokładnie się znajduje? bo szukam i nie potrafię znaleźć pozdrwiam
  8. Ale mi chodzi o samą tą blaszkę co napędza cały mechanizm pozdro
  9. Witam wszystkich czy ktoś może mi powiedzieć jak nazywa się ta część i gdzie można ja kupić . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.