-
Jak usunąć komunikat: "Informacja" o ustawieniach prywatności (...) gromadzenie danych w A4 B9?
Oj, to nie najlepiej.... W takim razie mam nadzieję, że w domu rodziców ta karta się odnajdzie. Rozumiem, że bez tego numeru nie mam co zabierać się za dalsze czynności :-( przynajmniej do tej pory nie byłam w stanie przebrnąć nigdzie dalej.
-
Jak usunąć komunikat: "Informacja" o ustawieniach prywatności (...) gromadzenie danych w A4 B9?
Bardzo dziękuję za wsparcie - to bardzo miłe. Auto było przez mojego ojca odebrane w marcu 2021 r. Niestety nie byłam przy tym obecna. Aktualnie kluczyk, którym dysponuje nie posiada już tej karty, ale z tego co zrozumiałam z filmiku zawiera ona numer VIN pojazdu ? Tak więc równie dobrze mogę go przepisać z dowodu rejestracyjnego ? (mam taką nadzieję ).
-
Jak usunąć komunikat: "Informacja" o ustawieniach prywatności (...) gromadzenie danych w A4 B9?
Bardzo dziękuję za wskazówkę ! Pierwszy raz jest to coś innego niż "nie da się". Za kilka dni będę widziała się z ojcem i zainstaluję mu aplikację w telefonie i postaram się powiązać z samochodem. Oby pomogło :-)
-
-
Jak usunąć komunikat: "Informacja" o ustawieniach prywatności (...) gromadzenie danych w A4 B9?
Drodzy Forumowicze, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie, którego nie udało mi się otrzymać (dopiero) w trzech serwisach autoryzowanych Audi w Warszawie. Jak usunąć (raz na zawsze!) komunikat o ustawieniach prywatności, który pojawia się za każdym razem po odpaleniu silnika? Klikałam już wszędzie, ale choćbym nie wiem ile razy "zapoznawała" się z tymi danymi - komunikat ciągle powraca. Użytkownikiem auta (audi a4, b8, 2021) jest mój ojciec - mało nowoczesny Pan po 70-tce. Niestety w większości przypadków nie usuwa (dwukrotnym) kliknięciem owego komunikatu i zamiast mieć dostęp do komputera pokładowego - radia, nawigacji etc., jeździ z tym całkowicie zbędnym komunikatem o ustawieniach prywatności. HELP ! Z góry dziękuję
Marta_S
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta