Grzegorz1212

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Grzegorz1212

Reputacja

1. Witam serdecznie. Potrzebuję membranę gruszki podciśnienia do audi a4 b5 1.6 ahl. Jeśli ktoś posiada bardzo proszę o kontakt, w ostateczności może byc też cała gruszka oczywiście ze sprawną membraną.Numer tej membrany 23 059 33 151.
  2. Dzięki za podpowiedź. Rzeczywiście chyba będzie to najlepszy pomysł.
  3. Grzegorz1212

Pytanie o alufelgi

Hejka. Posiadam takie alufelgi jak na załączonym zdjęciu. Ogólnie są w bardzo dobrym stanie lecz posiadają mankament, ponieważ utlenia się aluminium. Odpryskuje tak jakby warstwa zewnętrzna lakieru bezbarwnego szczególnie łatwo tam gdzie są te niedoskonałości. Co polecacie zrobić? Może zdrapać poprostu ten lakier i spolerować?
  4. Witam wszystkich klubowiczów.Postanowiłem napisać tutaj ponieważ poszukuję dla siebie Audi A4B8 w budżecie do około 40tys.Zależy mi na aucie zadbanym i w miarę fajnym wyposażeniem.Moje główne wymagania to: -avant -2.0tdi -kolorowa nawigacja oraz fis -czujniki parkowania Jeśli macie coś na sprzedaż poproszę o wiadomość.