Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zantuzowsky

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zantuzowsky

  1. Witam. Chciałem niedawno wymienić sobie lampy pod drzwiami natomiast spotkałem się z problemem, gdyż w miejscu gdzie powinny być zamontowane jest jedynie wyżłobienie na lampkę bez wycięcia. Jak to wygląda jeśli chciałbym takowe zamontować? Powycinać otwory i pod co się podpiąć?
  2. Witam. Pacjent B6 1.9 AVF. Pierwszym problemem jest szarpanie na jedynce i dwójce średnio przy 1700-2000 obrotów. Jak samochód się nagrzeje to problem występuje bardzo rzadko lub w ogóle. Ciężko tutaj dokładnie mi powiedzieć, gdyż przez występowanie tego staram się go nie wrzucać na wyższe obroty na niskich biegach. Natomiast na zimnym silniku czasami jakby brakuje mu doładowania na dwóch pierwszych biegach. Kolejnym jest delikatne szarpanie na drugim biegu przy jednostajnej jeździe np. w korku. Przy trzymaniu pedału gazu w tej samej pozycji czuć, że nie idzie równo. Trzecim "dziura" w turbo? Samochód zbiera się dopiero od 2000rpm. Przed tą liczbą idzie jakby bez turbo, a gdy tylko dojdzie do 2000/2100 idzie jak wściekły. Tutaj wyczytałem, że może to być N75. Ktoś coś może doradzić? Dodam, że pod kompa dopiero jutro będę miał okazję podłączyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.