Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sadek145

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sadek145

  1. Witam może ktoś mi pomóc w zmianie kostki w wiązce poduszki z a6c6 Na kostkę zółto zieloną z a4b8 Ewentualnie jeśli w jednej i drugiej są takie same kostki podłączane do poduszki czy można je normalnie podmienić ? Pozdro
  2. Witam Prawdopodobnie padło mi podświetlenie ekranu, pytanie czy macie coś na sprzedaż i czy po zmianie działa to p&p bez kodowania ? Pozdro !
  3. Można to jakoś dołożyć ?
  4. Witam, Jestem nowy w rodzinie Audi i mam pytanko Posiadam Audi Concert i mam problem z połączniem telefonu po naciśnięciu przycisku TEL jest napisane "telephone is not installed" można jakoś oryginalnie to połączyć za pomocą tych modułów bluetooth ? ostatnio przy wymianie oświetlenia w środku zauważyłem że mam mikrofony przy lampkach jeśli to ma jakieś znaczenie Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.