-
Panreciu obserwuje zawartość Problem z radiem a4 b7 , Analiza logów w Audi S3 8L 1.8T BAM , Analiza parametrów silnika Seat Leon 1.8T AJQ i 3 innych
-
Analiza logów w Audi S3 8L 1.8T BAM
Cześć, potrzebuję pomocy w ocenie logów. Chciałem się dowiedzieć czy mój trop jest dobry. Samochód to S3 8L z problemem stuku na 3/4 cylindrze. Cewki są ok, przerwa na świecy 0,7mm, zaworek odmy zmieniony, tip jak i układ dolotowy za turbiną też sprawdzone. Jedynym moim pomysłem jest brudny wtryskiwacz na 4 cylindrze, dlatego proszę kogoś mądrzejszego o rzucenie okiem na loga i podpowiedź co sprawdzić. Planuje na weekendzie podmienić wtryskiwacz z 4 na 1 cylinder i zobaczyć czy coś się zmieniło. LOG S3 – Dysk Google DRIVE.GOOGLE.COM
-
Analiza parametrów silnika Seat Leon 1.8T AJQ
Potrzebuje pomocy z analizą danych z 1.8t AJQ 180km, jak widać po logu korekty zapłonów i spalanie stukowe nie są mu obce. Poszukuję przyczyny usterki, przepływomierz podmieniony, dv zmieniony, sprawdzana szczelność dolotu. Po doładowaniu widać, że zadane ciśnienie jest ok 1200mbar, co może wskazywać na jakiś chiptuning (mogę sięmylić). Chętnie posłucham rad co sprawdzić. LOG-01-002-033-xxx leon 1.8 t LU.CSV LOG-01-003-022-023 leon 1.8 t LU.CSV LOG-01-020-003-031 LEON 1.8 T LU last.CSV LOG-01-115-118-026 Leon 1.8 T LU.CSV LOG-01-002-033-xxx leon 1.8 t LU.CSV LOG-01-003-022-023 leon 1.8 t LU.CSV
-
Panreciu zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Audi A4 - Problem z adaptacja licznika rb4
Witam, mam problem z adaptacja licznika w a4 b6. Licznik rb4, odczytany pin z "nowego" i starego licznika, następnie adaptacja "nowego" licznika. Licznik ustawiony w tryb immo 4, logowanie do sterownika silnika, nastepnie do zegarow za pomoca nowego pinu, adaptacja w 50 kanale za pomoca starego pinu i zonk. Odrzuca, w drugiej rubryce pojawia sie "not ok". Użycie zarówno vcds jak i vcp daje taki sam rezultat. Miał ktoś podobny problem? Jak mozna się z tym uporac? Pisząc "nowy" licznik mam na myśli oczywiście nowy, ale używany. Pozdrawiam
-
Bke brak mocy
b7 1.9 bke przestało jechać, okazało się, ze stanęła turbina. Na chwile obecna zaślepiony egr, wyczyszczony cały dolot, nieszczelności zniwelowane; n75, g70, map, sprawne, zaworek zwrotny podciśnienia sprawy.Turbo wsadzone obecnie z awx, nie ma dołu. Góra tez całkiem słaba.
-
A4 B7 bke brak mocy
Witam, mam problem z a4 b7 bke. Auto nie ma mocy w całym zakresie obrotów, pokazuje błąd p0299. Sprawdzone przewody od ic, maf sensor pokazuje wartości na poziomie 830mb(na postoju) po dodaniu gazu spada do 780. Przepływomierz pokazuje 420-390 mg. Egr zaślepiony i wyrzucony z programu. Dodam jeszcze ze jestem pogodzony, ze to raczej wina turbo. Nie jest w dobrej kondycji. Po wyciągnięciu rury od ic wylał się z niego olej. Odma sprawdzona. Miał ktoś może podobny problem? Wina może leżeć w jakiejś drobnostce.
-
Problem z radiem a4 b7
Witam, mam problem z radiem w a4 b7. Siedzi tu audi chorus 2, radio nie uruchamia się, nie reaguje na żaden przycisk z panelu, panel się podświetla oraz radio łączy się z vcds (nie pokazuje błędów). Bezpieczniki sprawdzone, prąd dochodzi. Przy podpieciu do vcds na radiu wyświetla się napis diagnostyczny, testy wykonuje.