-
karool1905 obserwuje zawartość Lampy tył avant lift zamiennik czy orginał? , Częściowy zanik prądu. , Motul X-clean EFE?? i 1 inny
-
Częściowy zanik prądu.
Witam. Po otworzeniu samochodu z pilota, otworzyły się tylko drzwi od strony pasażera, nie zapaliło się podświetlanie pod drzwiami ani w środku samochodu. Po włożeniu kluczyka zero reakcji ciemnie wyświetlacze. Jedynie po naciśnięciu przycisku od ręcznego zaświeciła się na chwilę kontrolka ręcznego na licznikach i na przycisku. Przy zamykaniu drzwi z pilota migały kierunki z tyłu i w lusterku pasażera. Po zmierzeniu napięcia na podszybiu 12.56V. Po zatrzaśnięciu maski wszystko wróciło do normy. Wina luźnych przewodów? Czy czegoś więcej?
-
karool1905 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Motul X-clean EFE??
Witam mechanik się pomylił i zamiast Motul X clean + zalał Motul X clean EFE. Czy coś może złego się stać z silnikiem?
-
Lampy tył avant lift zamiennik czy orginał?
Za komplet 1000zł.
-
Multitronic brak trybu S (P1890)
Witam. Mam problem ze swoja skrzynią, mianowicie cały czas świeci się D/S, na FIS pokazuje prawidłową wybraną pozycje, I jak zmieniam z D na S to nic się nie zmienia, dalej jest D. podczas odpalania na FIS pokazuje się komunikat. VCDS
-
Lampy tył avant lift zamiennik czy orginał?
Potrzebowałem lamp na szybko, dlatego się zastanawiałem na tymi. Ale udało się kupić orginalne.
-
Lampy tył avant lift zamiennik czy orginał?
Witam. Czy takie lampy są warte zainteresowania, czy szkoda czasu, i szukać ori. allegro.pl ALLEGRO.PL