-
Czy do reflektorów Depo można włożyć mechanizm podnoszenia soczewki oraz xenon
Są również z czarnym środkiem, czy tylko zwykłe?
-
Czy do reflektorów Depo można włożyć mechanizm podnoszenia soczewki oraz xenon
Dzięki wielkie! Zamykam w takim razie
-
-
Czy do reflektorów Depo można włożyć mechanizm podnoszenia soczewki oraz xenon
Witam, jestem nie w temacie, a nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi Czy do reflektorów depo można wsadzić mechanizm podnoszenia się soczewki oraz ksenon. Seryjnie miałem ksenon, ale zostały uszkodzone i szukam lamp z czarnym środkiem. Dziękuję za informację i przepraszam jeśli ktoś juz poruszał ten temat
-
Szarpiące sprzęgło 1.9tdi 160hp
@sahipp z tego co pamiętam to na wykresie wyszło 340nm, więc najwidoczniej tak jak mówisz sprzęgło nie nadrabia, natomiast dziwi mnie fakt że to szarpnięcie występuje tylko z 2 biegu na 3 bieg. Przy redukcji, przyspieszaniu to szarpnięcie nie występuje. Dzięki wielkie za odpowiedź.
-
Szarpiące sprzęgło 1.9tdi 160hp
Witam wszystkich Mam problem w swojej b6 i nie wiem do końca co to może być. Przy dynamicznej zmianie biegów z 2 na 3 występuje szarpniecie mimo płynnego puszczania sprzęgła. Dodam że nie dawno zrobiłem mapę na 160km i zmieniłem felgi na 18" Natomiast nie działo się tak na początku. Dzięki wielkie z góry za pomoc?
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
Po mapie nie wyszły jakieś problemy?
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
No właśnie nie robiłem
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
Jak narazie z wtryskami wszystko ok, ale obawiam się że mapa silnika może pokazać zmęczenie jednostki napędowej
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
Dzięki wielkie za pomoc ✌? Pozdrawiam
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
Niee, sprzęgło i dwumas przy przebiegu 365/375 kkm było wymienanie
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
Rozrząd wymieniłem około 5 kkm temu, na dniach planuje wymianę/regenerację turbo. A jak z podzespołami np. Sprzęgło czy wytrzymie ok. 370-380nm?
-
Program na 170km 370nm w 1.9tdi 440kkm
Cześć Nie widziałem nigdzie podobnego posta jak jednak gdzieś jest to proszę o podesłanie. Zastanawiam się nad wgraniem mapy na 170km w mojej b6 1.9 tdi avf przy przebiegu 440kkm i czy jest w ogóle sens ryzykować padnięciem silnika przy takim przebiegu? Może ktoś z was robił program przy podobnym przebiegu? Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi
-
Problem z podłączeniem radia Sony DSX-410bt
Dobra, dzięki za info ?
-
Problem z podłączeniem radia Sony DSX-410bt
Cześć wszystkim, mam problem w sprawie podłączenia radia a jestem w tym zielony? kupiłem radio Sony DSX-410bt do mojej b6, ale mam problem z podłączeniem. Ktoś miał może już taki problem z tym radiem i wie jak dokładnie ustawić kable w przejściówce tak żeby to działało? Liczę na waszą pomoc pozdro?
Dejwi
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta