Witam jak w temacie od niedawna mam problem otóż np przy dojeździe do ronda gdy jeszcze się toczę jednak bardzo wolno jak wiadomo s tronic ma zapięta dwójkę(jedynkę wrzuca dopiero po całkowitym zatrzymaniu) i chcąc ruszyć gdy dodam gazu po sekundzie występują chwilowe drgania po podłodze dzieje się tak tylko na drugim biegu dodam że przy ruszaniu od zera tzn z jedynki wszystko jest ok. Skrzynia działa płynnie, olej z filtrami świeżo zmieniony a problem nadal występuje. Gdyby to był dwumas to chyba powinno coś stukać czy coś w tym stylu? Może ktoś coś poradzi albo miał taką sytuację