Treść opublikowana przez pawkas291
-
Problem po wymianie całego systemu audio na Bose
Witam, Po kompletnej wymianie całego systemu audio na Bose pojawia się kliknięcie w tylnych głośnikach, i wyłącza się cały tył, ale przód gra dobrze. Ogólnie wydaje mi się, że tylne głosniki graja cicho (sa stłumione). Macie jakieś pomysły?
-
Szumy w glosnikach wysokotonowy po wymianie subwoofera i wzmacniacza z ori na Bose
Czyli wymienic stara wiązke na ta z naglosnienia z bose co ma ekran ? To glosniki z ori nie dadza rady na wzmcniaczu od bose?
-
Szumy w glosnikach wysokotonowy po wymianie subwoofera i wzmacniacza z ori na Bose
Witam, Ostatnio wymieniłem subwoofer i wzmacniacz na Bose. Wiązka kabli została oryginalna. W systemie Bose osobne kable wychodziły na głośniki tylne lewe i prawe, a w oryginalnym systemie były tylko dwa kable, które prowadziły sygnał do wszystkich głośników z tyłu. Po kilku godzinach podłączania okazało się, że głośniki wysokotonowe szumią. Macie jakiś pomysł, co to może być? Duże i małe głośniki z tyłu zostały oryginalne, które były podłączone do wzmacniacza Harman. Ps. Teraz wpadłem na pomysł ze to moze byc brak masy. Macie pomysł jak to rozwiazac?
-
Błąd czujnika poziomu oleju i temperatury cieczy z wyjscia chłodnicy
Kupiłem uzywany z takiego samego modelu . Wymieniłem wtyczke poniewaz cos przegryzło mi kebelki
-
Błąd czujnika poziomu oleju i temperatury cieczy z wyjscia chłodnicy
Witam Wymieniłem czujnik i wtyczka od temperatury cieczy z wyjscia chłodnicy i bład został . Po kilku dniach zaswieciła sie kontrolka od poziomu oleju ktora pod czas jazdy znika i zaswieca sie ponownie. Mozliwe że jeden bład wynika z drugiego ?
-
Sprawdzenie Mapy po modzie 1.8 t bfb
Witam Zaczynam przygode z chip tuningiem . Stworzyłem mape w ktorej zmieniłem kilka mapek. Ma ktos ochote zerknac czy wszystko jest ok ? Ile mocy moze ona generowac ? Jakie logi wykonac po wgraniu ? Nie zmieniłem kfldhbn bo nie widziałem dokładnie jak. Wzorowałem sie na : Z gory dziekuje Mapa 20%.bin
-
Posiada ktoś orginalny soft do Audi A4 B6 1.8T BFB?
Dziekuje ! MPPS V16 . Masz moze map packa do winols ?
-
Posiada ktoś orginalny soft do Audi A4 B6 1.8T BFB?
To jest to co zgrałem 8E0909518AL 0002.Bin Przy okazji podpowiesz mi krok po kroku co robic ? Bo juz uwaliłem ecu ale jakos udało mi sie postawic i wgrac to co zgrałem . Wydaje mi sie ze zle zrobilem check sum
-
Posiada ktoś orginalny soft do Audi A4 B6 1.8T BFB?
Witam Zacząłem się bawić chip tuningiem . Pobrałem swoją mape ale ktoś tragicznie ją zrobił. Chciałem dodać popsy i twarda odcinkę i przy okazji 200 koni . Audi jest z rocznika 2003 jeśli to coś zmienia
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
@Łukasz13udał mi się rozwiązać problem . Chciałbyś mi trochę pomóc w nauce chip tuning? Jakiego programu używasz do obróbki ?
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Chciałem zaznajomić się trochę z tematem chip tuningu i przy okazji zrobić twarda odcinke
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Jak robiłem soft u tunera mówił że może być zablokowany i trzeba będzie robić na stole
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Próbowałem robić to za po mocą nefmoto z kablem ross-tech i był jakiś problem chyba (ftdi). A robiłeś coś u siebie z mapą ?
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
A możliwe jest że mam jakiś problem z ECU ? Jest już robiony chip może ktoś zablokował ?
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Czy on poradzi sobie z odczytem i zapisem mapy?
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
MPPS V16 klona z allegro
-
Problem z odczytaniem mamy za pomoca klona mpps v16
Witam Kupiłem Mpps v16 .Program zainstałowałem na maszynie wirtualnej z win xp. Po podłaczeniu do a4 i wybraniu identyfikacji inforamcje zostały wyswietlone ale jesli chce odczytac mape pojawia sie unknown error .
-
Dziwny dźwięk/rezonans od 3 tys obrotów po odpuszczeniu gazu
Witam Mam problem z dziwnym dźwiękiem od 3 tys obrotów po odpuszczeniu gazu . Dźwięk jest w okolicach kierowcy .Na podnośniku nie było tego słychać .Mam wgrane popsy od 3.5 tys obrotów. Jest zrobiony pełny przelot . 18 mar, 17.59.mp4
-
Po wymianie cewek, samochód zaczął przerywać na wyższych obrotach
Wykonałem kilka logów . Nie wiem czy są poprawne.LOG-01-011-xxx-xxx.CSV
-
Po wymianie cewek, samochód zaczął przerywać na wyższych obrotach
-
Po wymianie cewek, samochód zaczął przerywać na wyższych obrotach
Za bardzo nie mam pojęcia jak to zrobić .
-
Po wymianie cewek, samochód zaczął przerywać na wyższych obrotach
Po wymianie cewek samochód zaczął przerywać na wyższych obrotach . Błędy na vag to przeładowanie turbo .
-
Wypadnie zapłonu na 2 cylindrze i błąd od sondy lambda
Witam , ostanio pojawił się problem z lekkimi szarpnięciami przy dodaniu gazu . Przy dużej dawce gazu samochód zaczął tak jakby gubić trakcję . Zaświeciła się kontrolka od trakcji oraz mrugający chack engine. Zamieniłem miejscami cewki 2 i 3 oraz wyjmowałem każda pojedynczo występowały zmiany w pracy silnika.