Dziękuję. Fajny moduł. Znasz może taki model żeby odczytał mój AFN oraz Citroena Berlingo 2007 oraz fiata pande 2007. ?
Takie auta w domu mamy. Jest fajny moduł czytający wiele marek za niecałe 100 zł ale niestety czyta diesle od 2004 r i moje audi odpada. Ale zawsze mogę kupić ten co mi poleciłeś i ten drugi. W sumie nie takie duże pieniądze
Cześć wszystkim, proszę doradzcie mi jaki zakupić moduł Diagnostyczny OBD do sprawdzania i wykasowania błędów. Są na allegro dostępne fajne które łączą się ze smartfonem przez bluetooth, ale niestety obsługują silniki diesla po 2004 r. A ja mam z 1999r 1.9 tdni AFN. Nie potrzebuję jakiegoś bardzo profesjonalnego. Co moglibyście mi doradzić. ?