Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oski766

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam , dużo jest tematów na temat problemu z szarpaniem , lecz opiszę mój problem , bo szukam pomocy w szczegółowej naprawie , jutro wyciągam skrzynie i zabieram się za demontaż i sprawdzanie elementów , być może ktoś mi jest w stanie pomóc na które elementy patrzeć w szczególności i co odpowiada za ten problemu. W samochodzie nie byl wymieniany olej w skrzyni , ja zrobiłem to 1 raz na przebiegu 180tys km i zaczęly się problemy , przy puszczeniu hamulca bez dodaniu gazu jedzie , później dodam gaz jest w porządku nie szaprie , natomiast jak dodam odrazu trochę gazu jest chwila zwłoki i dopiero po chwili zaczyna łapać i szarpnie , gdy dodam dużo gazu problemu praktycznie nie ma , gwałtowniej rusza wiaodmo ale bez szarpnięcia , na wstecznym jest wszystko w porzadku , problem pojawia się zarówno na d jak i na s , wcześniej zalalem motula , natomiast po kilku tysiącach wymieniłem znowu olej ale tym razem na ravenol , po wymianie oleju na ravenol tak jakby problem ustal na kilka dziesiąt kilometrów , ale później znów się pojawiło szarpanie , olej jak spuszczałem był ciemny nie był dokonca czysty , filtry również wymieniane , z tego co czytałem w środku w skrzyni jest jeszcze jakiś filtr który na pewno wymienię po rozebraniu , natomiast doczytałem się też możliwych przyczyn na tarczkach ciernych oraz na wałku wejściowym na którym jest chyba jakieś uszczelnienie czy coś takiego ,proszę o pomoc , z góry dziękuję , pozdrawiam. Samochód a4 b8 lift multitronic 0aw NYM, silnik 2.0tdi CJCA. Jak do tej pory mam zdjęcie tylko tych kół od sterownika z tyłu skrzyni , tak to wygląda jak na zdjęciu, były troszkę przybrudzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.