-
Marcin.b obserwuje zawartość Odma - jaką kupić? , Audi asn oring na pompę oleju , Potrzebna osłona pompy oleju 3.0 asn i 5 innych
-
Audi asn oring na pompę oleju
Może ktoś z was posiada niepotrzebny oring pod pompę olejowa albo jakiś namiar na dobry zamiennik ori oring już podobno nie osiągalne , wszędzie dzwonilem
-
Potrzebna osłona pompy oleju 3.0 asn
Witam szukam na gwałt osłony pompy oleju 3.0 asn oslona z uszczelka
-
Brak masy na czujniku klocków
Witam problem z masa , nie mam masy na czujniku klocków , nie chce brać z byle skąd chce aby było ori i do którego koła idzie pierwsza ??? a druga sprawa jakie idą przewody do czujnika ksenonow ?? Wieczny problem z poziomowaniem
-
Oringi pompa oleju asn
Dzięki wielkie tylko serwis czy ogarnę to gdzieś indziej ?
-
Oringi pompa oleju asn
Witam poszukuje jakiś numerów , namiarów na oringi do pompy oleju i na rurki , spadki ciśnienia oleju
-
Asn dławienie
Dziwnie to się wszystko zachowuje raz auto ma pełna moc a za chwile nie ciągnie i się dławi i potrafi szarpnąć takie rzeczy dzieją się między 2 a 4 tys obrotow
-
Asn dławienie
Nie mam zadnych błędów odma zmieniona nic się nie dzieje , nawet maszyna było sprawdzane czy gdzieś lewego powietrza coś nie łapie
-
Asn dławienie
Witam. Audi 3.0 asn podczas wymiany rozrządu przy wyciąganiu gruszek i klap wirowych klapy się rozsypały , kupiłem nowe ( używane ) po złożeniu wszystkiego auto żyje swoją historia , raz ma moc raz jej nie ma raz się dławi jakby gaz był zamontowany na sriubie , dławi się jakby gazu brakowało , przy mocnym wciśnięciu gazu potrafi szarpnąć , zaznaczam ze gruchy i klapy zostały sprawdzone działają poprawnie… pomóżcie bo oszaleje z tym samochodem
-
Asn dławienie
Witam. Audi 3.0 asn podczas wymiany rozrządu przy wyciąganiu gruszek i klap wirowych klapy się rozsypały , kupiłem nowe ( używane ) po złożeniu wszystkiego auto żyje swoją historia , raz ma moc raz jej nie ma raz się dławi jakby gaz był zamontowany na sriubie , dławi się jakby gazu brakowało , przy mocnym wciśnięciu gazu potrafi szarpnąć , zaznaczam ze gruchy i klapy zostały sprawdzone działają poprawnie… pomóżcie bo oszaleje z tym samochodem
-
Odma 3.0 ASN
Sory nie mogę tego tematu namierzyć , nakierujesz ?? dzieki wielkie
-
Odma 3.0 ASN
Witam pierwszy raz tu jestem wiec dzień dobry mam problem z kupieniem odmy 3.0 ASN , wymieniłem już trzy sztuki i każda wyje huczy , ktoś podpowie jaka kupić abym miał z nią spokój dzx
-
Odma - jaką kupić?
Witam pierwszy raz tu jestem wiec dzień dobry mam problem z kupieniem odmy 3.0 ASN , wymieniłem już trzy sztuki i każda wyje huczy , ktoś podpowie jaka kupić abym miał z nią spokój dzx
Marcin.b
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta