Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakub345

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jakub345

  1. Ok, tak zrobiłem. Czekam godzinę i dam znać. Mógłbyś polecić jakiś kabel i system żeby był sprawny do a4 b8?
  2. Jeżeli kupię oryginał i go podłącze to błąd zniknie?
  3. Rozumiem, popełniłem błąd. Chciałbym go naprawić i już nie dotykać tego. Co mogę zrobić?
  4. Dodam że kliknąłem w to powiadomienie, ale nic nie zmieniałem tylko kliknąłem powrót/gotowe?
  5. Cześć, podłączyłem komputer pod samochód. Pierwszy raz w życiu Niestety coś się zadziało i aktualnie pokazuje mi błąd hamulca postojowego. Błąd z mojej strony. Pokazało się powiadomienie odnośnie (błędu?) i w nie wszedłem. 1 zdjęcie to właśnie powiadomienie - 2 kolejne to błędy po kliknięciu w wyżej wymienione ustawienie. Czy można je jakoś skasować czy coś się przestawiło/popsuło? Znając moje szczęście pewnie to drugie... Z góry dzięki za odpowiedź
  6. Cześć, wymieniłem dzis olej w samochodzie. Kupiłem dedykowany filtr. Lecz gdy wyciągnąłem poprzedni (który mechanik wymieniał rok temu). Okazało się że trochę się od siebie różnią, tzn. jeden jest dłuższy - jak widać i ma plastikową "obudowę" . Nie ma to większego znaczenia? Dzieki za pomoc z góry
  7. Mógłbyś trochę naprowadzić które to opcje?
  8. Cześć, Mam problem - mianowicie pokazał mi się błąd tpms (zdjęcie nr 1). W menu nie mam opcji na skasowanie ustawień czujnikow(zdjęcie 2). Nie mam komputera diagnostycznego żeby sprawdzić, kiedyś mechanik próbował swoim komputerem naprawić ale tez nie pomogło. Ciśnienie w oponach jest jednakowe. Co zrobić aby usunąć ten błąd? (Audi a4 b8 2009 sedan) Pozdrawiam
  9. jakub345 odpowiedział(a) na jakub345 temat w Audi A4 B8
    Taka część wystarczy? Jestem zielony trochę w ten temat narazie.
  10. jakub345 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć, mam problem z audi a4 b8 2009 Airbag. Samochód po uderzeniu z przodu. Chciałbym wymienić, jak się za to zabrać? Odłączyć akumulator na wszelki wypadek podczas wymiany? Niestety nie mam innego zdjęcia z programu tylko to co widać ? Po wymianie mogę udać się do pobliskiego serwisu aby usunąć błąd; nie posiadam programu do czytania błędów. Jakie części zamówić aby wszystko dobrze służyło? Audi a4 b8 airbag - przyczyny i rozwiązania problemu - Obwód spłonki zapłonowej napinacza pasa bezpieczeństwa po stronie kierowcy, zbyt wysoka oporność. -Stale - Ten sam błąd po stronie pasażera - Obwód zapalnika napinacza pasa bezpieczeństwa, zbyt wysoka oporność -Stale Również po stornie pasażera i kierowcy. Końcówka kodu: B10141B Z góry dziękuję za pomoc
  11. Sprawdziłem, mam d3s. Zamówię nowe i sprawdzę czy będzie ok. Dzięki
  12. Witam, od kilku tygodni mam audi a4 b8, spalił mi sie jeden żarnik i wyczytałem że trzeba wymieniać dwa jednocześnie, więc i tak zrobiłem. Zamówiłem żarniki d1s, zamontowałem, ale gasną po czasie około 70 sekund, gdy przełączę światła lub wyłączę światła, to żarniki się restartują i znowu świeca około 70 sekund. Od sprzedawcy dostałem informację że to prawdopodobnie zużyta przetwornica. To faktycznie zużyta przetwornica czy być może powinienem zamówić inny żarnik np d3s? Dzięki z góry za odpowiedzi Link do żarników d1s: allegro.pl ALLEGRO.PL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.