Dzień dobry, na początek może opowiem trochę jak zdobyłem auto, otóż przesiadka była z B6 i założenia miało być tfsi quattro przedlift ze względu na fundusze, a jednak skończyło się poliftowym dieslem. Po zrobieniu mniej więcej dwóch tysięcy jak nie trzech kilometrów i obejrzeniu z 8 aut, skończyłem z 3.0 TDI S Tronic polift aleee tyle że rozbite...🤣 Naprawa w sumie poszła całkiem sprawnie i szybko od bo przywiezienia do jeżdżącego auta to trwało może tydzień? Bazowo Motor CDUC 3.0 TDI 245km Skrzynia S Tronic dl501 Z wyposażenia jakiś najbogatszy nie jest to nie ma co rozpisywać się więc załączam jakieś zdjęcia jak wyglądało moje półtorej roku z tym autem. Parę rzeczy też zostało w sumie już zrobione -Maly rozrząd -Uszczelnienie magistrali wodno olejowej -Wszystkie możliwe oleje i płyny -Dwumas -Eko off i soft -Filtr KN -Downpipe 3" -Intercooler 600x300x100 -Drive Select -Lusterko cofania RS5 -Sprezyny obniżające ST No i teraz można by powiedzieć o następnych rzeczach które już leżą i czekają w kolejce 😁 I taki ambitny plan na przyszły rok ale o tym jeszcze csii...