Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Macko137

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Macko137

  1. Geometria wyczyszczona i wszystko jest ok dzięki za pomoc
  2. Tez tak myślałem, muszę wszystko sprawdzić, próbował ktoś czyścić geometrię, daje to coś?
  3. Witam. Proszę o analizę logów, auto przy około 4tys obrotów traci moc i wpada w tryb awaryjny, w załącznikach dodaje kod błędu i logi dynamiczne
  4. Nie no oczywiście że nie tak zrobię dzięki za pomoc, będę coś szukał
  5. Hany używki ale niby sprawne, myślę że lepsze będą chociaż walteki mają dopiero dwa lata
  6. Też tak myślałem żeby je wywalić, mam hany ale właśnie mam problem bo nie chce mi się połączyć, nie wiem czemu może interfejs uszkodzony, jutro jeszcze będę próbował, ale dzięki za pomoc
  7. Lpgtech wtrysk valteki czerwone
  8. Ok muszę poszukać lepszego gazownika, bo był już na regulacji było trochę lepiej ale dalej przerywało, ciężki temat żeby komuś się chciało robić
  9. Ale głównie jest za bogato czyli chyba trzeba iść w kierunku albo źle ustawiona instalacja albo może coś z wtryskami?
  10. No tak dlatego obroty falują, to znaczy że co to może być?
  11. http://vaglogi.pl/log-033_P2pd61.html jeszcze wrzucam logi sondy na wolnych obrotach lpg,wychodzi na to że wtryski leją? dodam że na benzynie oscyluje blisko zero czyli jest prawidłowo
  12. http://vaglogi.pl/log-002_033_A5VI7W.html http://vaglogi.pl/log-002_033_ZzeJ34.html http://vaglogi.pl/log-002_033_9IBHV.html teraz powinno byc ok
  13. przesyłam logi na lpg Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  14. Niestety nie mogę dodać żadnego pliku na vaglogi.pl, próbowałem na wiele sposobów, ale coś nie działa
  15. LOG-01-002-033-xxx.csvWitam wszystkich forumowiczów, jestem nowym posiadaczem a4 b6 2.0 alt, i mój problem polega na tym że po odpaleniu silnik kuleje przez chwilę, i podczas jazdy przerywa na lpg tylko w zakresie około 2tys.obr.,moim zdaniem coś się dzieje z przepływomierzem przy 2040obr.,w załączniku podaje plik z logami, proszę o analizę bo nie jestem pewny czy dobrze myślę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.