-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Wymieniłem bo mechanicy podejrzewali ze pompa ma małe ciśnienie, a już rozkładają ręce, cały układ paliwowy sprawdzony wymienione pompki pompa listwa z kostkami do pompek filtr paliwo spuszczone i zalane inne…
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Wracam z tematem, wymieniałem pompę tandemowa, auto chodziło bajka przez 2 dni, postali noc i znów to samo kręci nie odpala.. komputer nic nie pokazuje, korekty wtrysków ok
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Dziś zdjąłem wężyki sprawdzałem czy pompa bije paliwo, wszytko wydaje się okej ropa jest czysta , nie jest czarna
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Chciałem mieć pewność ze później nie padnie mi kolejny…
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Błędów zero, w ten dzień kiedy „zdechła” za pierwszym razem złapała na pół sekundy i od tamtej pory kręcę i nic nawet nie załapuje, po włączeniu zapłonu pompa załącza się
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Pamietam ze na vagu 2,3,4 miały ok 0,14-0,21 a pierwszy miał 2,99-3,11
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Wymieniłem ponieważ miałem takie same objawy jak teraz, mechanik mówił ze to wina pompek wiec oddałem do regeneracji, auto chodziło ok tygodnia dobrze… po tygodniu znow zaczęło się to szarpnie i w ten dzień dodałem post na forum, a dziś auto „zdechło”
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Właśnie dziś auto odmówiło, Nie pali wcale, zero odzewu, byłem u paru mechaników w między czasie i miałem wypadanie zapłonu na 1 cyl
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Oleju nic nie przybywa, wymieniałem wczoraj cala instalacje wtrysków, nawet program robiłem od nowa na serii i nadal to samo
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Wszystkie filtry jak i oleje wymienione po wymianie pompowtryskiwaczy, zbiornik po płukaniu ?
-
Lewanek obserwuje zawartość Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
-
Szarpanie na zimnym w Audi A4 B7 2.0 TDI BPW
Witam przychodzę z problemem mianowicie 3 tygodnie temu gdy auto było zimne np po przestanej nocy przy odpalaniu auto szarpało i tak jakby nie chodziło na jeden cylinder, okazało się ze pompowtryskiwacze do roboty wiec zrobiłem regenerację i problem ustał aż do dziś, auto znów ma te same objawy, po odpaleniu szarpie ok 15-30 sekund po czym ustępuje i jedzie już jak należy, i tutaj pytanie czy to możliwe ze coś przy regeneracji mogło pójść nie tak ? czy są może inne wyjaśnienia tego problemu? dodam ze dpf jak i egr off podpinane pod vaga ale zero błędów, wiec szukam przyczyny na własna rękę, może ktoś miał podobny problem I może się wypowiedzieć. Audi a4 b7 2.0tdi BPW quattro
Lewanek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta