Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lewanek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymieniłem bo mechanicy podejrzewali ze pompa ma małe ciśnienie, a już rozkładają ręce, cały układ paliwowy sprawdzony wymienione pompki pompa listwa z kostkami do pompek filtr paliwo spuszczone i zalane inne…
  2. Wracam z tematem, wymieniałem pompę tandemowa, auto chodziło bajka przez 2 dni, postali noc i znów to samo kręci nie odpala.. komputer nic nie pokazuje, korekty wtrysków ok
  3. Dziś zdjąłem wężyki sprawdzałem czy pompa bije paliwo, wszytko wydaje się okej ropa jest czysta , nie jest czarna
  4. Chciałem mieć pewność ze później nie padnie mi kolejny…
  5. Błędów zero, w ten dzień kiedy „zdechła” za pierwszym razem złapała na pół sekundy i od tamtej pory kręcę i nic nawet nie załapuje, po włączeniu zapłonu pompa załącza się
  6. Pamietam ze na vagu 2,3,4 miały ok 0,14-0,21 a pierwszy miał 2,99-3,11
  7. Wymieniłem ponieważ miałem takie same objawy jak teraz, mechanik mówił ze to wina pompek wiec oddałem do regeneracji, auto chodziło ok tygodnia dobrze… po tygodniu znow zaczęło się to szarpnie i w ten dzień dodałem post na forum, a dziś auto „zdechło”
  8. Właśnie dziś auto odmówiło, Nie pali wcale, zero odzewu, byłem u paru mechaników w między czasie i miałem wypadanie zapłonu na 1 cyl
  9. Oleju nic nie przybywa, wymieniałem wczoraj cala instalacje wtrysków, nawet program robiłem od nowa na serii i nadal to samo
  10. Wszystkie filtry jak i oleje wymienione po wymianie pompowtryskiwaczy, zbiornik po płukaniu ?
  11. Witam przychodzę z problemem mianowicie 3 tygodnie temu gdy auto było zimne np po przestanej nocy przy odpalaniu auto szarpało i tak jakby nie chodziło na jeden cylinder, okazało się ze pompowtryskiwacze do roboty wiec zrobiłem regenerację i problem ustał aż do dziś, auto znów ma te same objawy, po odpaleniu szarpie ok 15-30 sekund po czym ustępuje i jedzie już jak należy, i tutaj pytanie czy to możliwe ze coś przy regeneracji mogło pójść nie tak ? czy są może inne wyjaśnienia tego problemu? dodam ze dpf jak i egr off podpinane pod vaga ale zero błędów, wiec szukam przyczyny na własna rękę, może ktoś miał podobny problem I może się wypowiedzieć. Audi a4 b7 2.0tdi BPW quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.