Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MiSzor420

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MiSzor420

  1. Siema, Wraz z kupnem B7 od początku miałem w planach zrobić coś z tylnymi światłami bo przednie już ogarnąłem bileda. I tu jak wielu się spodziewa pojawia się problem przede wszystkim z powodu rodzaju nadwozia. Przeczytałem wszystkie możliwe tematy na tym forum i o avancie wiem już wszystko a w sedanie albo aftermarket to mi się ani trochę nie podoba, wkłady z a3 z czego gdy się dowiadywałem u osób które to robiły to się nie mieszczą tak jak z A6. I pozostała jedna według mnie najładniejsza i najlepsza opcja zrobienie samemu takich lamp. Kilka osób robi takie cuda ale jako że ja lubię samemu pomajsterkować chętnie bym spróbował. Jest problem jest w tym że nie mam pojęcia skąd taki neon pozyskać. Pisałem do tych osób i co oczywiste pisali że tylko najnowsza technologia LED nic więcej. A mi zależy na konkrecie. Jedyne co znalazłem to neon flex ale to jest pod 230 v więc łatwo się domyślić że nie nie na tym mi zależy. Może ktoś już to robił chętnie się podzielić? Nie chce mi się uda zebrać informacje chętnie dodam foto relacje i przebieg pracy wraz z filmikiem na YouTubie
  2. MiSzor420 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma na pewno więcej miejsca ale czy się wrzucic soczewke i leda do obudowy z h7 Czy trzeba ogarnąć rozbitki xenony i po prostu żerniki na ledy wymienic
  3. Cześć wam Jak to jest z przerabianiem lamp? czy zwykłe h7 da się na bileda czy musze miec skorupę z xenona conajmniej? Szukajka nie odpowiedziała na moje pytanie Dzieki
  4. cześć panowie Słyszałem pogłoski że podsufitka pasuje z a6 c6 i z exeo do b7. Prawda to?
  5. MiSzor420 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie Słyszałem pogłoski że podsufitka pasuje z a6 c6 i z exeo do b7. Prawda to? I czy da rade przebić h7 na bileda czy skorupę muszę mieć z xenona?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.