Cześć mam takie pytanie rok temu podnosiłem moc w 1.8 t gaz z 163 km (wyplulu 152km) na 180 się udało podnieś i mam pytanie bo zastanawiam się czy jechać jeszcze raz na hamownie bo zrobiłem cały wydech z kwasówki jakieś pół roku temu
Czesc mam taki problem pierwszy jest taki że w moim aucie jest check zbyt uboga mieszanka z którym walczyłem i nie umiem się go pozbyć silnik 1.8 t bdb z gazem a drugi to że mam moc dzwignieta i cały wydech zrobiony i tak jakby trochę mocy mi brakowało a na to już nie ma checka i nie wiem co to może być