Treść opublikowana przez sicha4
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
Dziękuję za pomoc.
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
Wymieniłem sterownik ,ponieważ wcześniej świcił mi się abs. Chciałem do niego zajżec i zepsułem.A dam radę zrobić to interfejsem Multidiag pro?
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
8E0614517AT,ten był,a ten został wswstawion8E0614517 AK.Różnią się ostatnią literą.
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
Wymieniana była cała pompa że sterownikiem
-
Proszę o kod do sterownika pompy esp,abs.Czy ktoś zna do mojego modelu?
Mam taki problem,że święci mi się kontrolka esp i abs. Czy ktoś wie jaki ma być kod,żeby zakodowac pompę abs ze storownikiem.