Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swierzaak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam zagwostke . Niestety do silnika CNHA jest mało info na internecie dlatego postanowiłem doradzić się na forum . Jestem na etapie wywalenia ekologi z tego silnika i zastanawia mnie ,czy żeby wyciągnąć cały filtr cząstek stałych trzeba opuszczać silnik czy jest jakaś inna opcja ? Może ktoś z forumowiczów już miał do czynienia z takim czymś ? Na moje oko od góry nie ma jak się dostać do niego ale może się mylę. Z góry dzięki za pomoc
  2. Czym malowałeś z ciekawości chce tak zrobić ale w polifxie . I jak przygotowałeś materiał
  3. A nie zauważyłem wgl daty . Raczej źle się wyraziłem z tym kodowaniem . Ostatnio u siebie robiłem właśnie jasność lamp i chodziło mi że jak wszedłem w vcds To tam ustawiałem jasność i wgl . Mój błąd. Ale nie trzeba tak agresywnie . Świeży jestem tutaj na forum i jak się nie mylę to była moja pierwsza wypowiedź tutaj . ;(
  4. Witam nie będę zakładał osobnego tematu bo bez sensu . Poszukuję felg do mojej niuni 2014 rok quatrro 2.0 190km aktualnie mam 17 i je zostawię na zimę a szukam czegoś na lato . I teraz mam zagwostke jakie et i j wybrać najlepiej żeby miało to ręce i nogi . Mam dokładki z maxtona przód tył i dziwnie to by wyglądało gdyby mi się schowały. Aktualnie mam zawieszenie orginal ale może będę zmieniał żeby coś obniżyć dlatego co byście poradzili ? Kumpel mówił żeby szukać 8.5 j od 35-37 et że to będzie optymalnie . Jak sądzicie
  5. Nie jestem pewny ale wydaje mi się że musisz zakodowac na nowo i wtedy zmienić w kompie jasność i ustawić samopoziomowanie ponieważ na 100 procent są takie funkcje bo sam robiłem ale nie wiedziałem że po zmianie lampy takie coś bo wyciągnąłem nie raz swoja lampę i nigdy nie miałem z tym problemów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.