Witam mam problem , mianowicie wymieniałem ostatnio turbo na nowe oryginalne do awx oraz pompę vacum , problem polega w tym że po wymianie turbo zaczęło odcinać na 4 i 5 biegu pod obciążeniem , wcześniej na starej turbinie było wszystko ok. Auto zostało poddane wgraniu mapy (na starej turbinie)
Witam , co może być przyczyna kopcenia na niebiesko przy odpalaniu samochodu po długim postoju np. Przez noc , auto kopci tylko kilka sekund po odpaleniu później już nie kopci , filmik na dole :
FullSizeRender.MOV