Treść opublikowana przez lukasz0409
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
IMG_0129.mov
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
IMG_0129.mov
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
IMG_0129.mov
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
IMG_0129.mov
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
Nie nic nie ma
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
Jeszcze nie wiem dopiero po nowym roku mam do mechanika to coś się dowiem
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
Filtr był wymieniany na jesien tego roku i też przy okazji termostat bo nie trzymał temp.
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
Tak czekalem nawet i dłużej
-
Problem z odpaleniem Audi A6 C6 2.0 TDI CAGB
Cześć, tak jak w temacie wczoraj miałem problem z odpaleniem autka a więc przekręciłem kluczyk samochód kręcił normalnie tylko nie mógł załapać i wyłączyłem za drugim razem już odpalił tylko obroty falowały między 800-1000 i cały samochód aż bujało przez jakieś 10-15 sekund i po tym czasie przestało obroty wróciły do prawidłowych i przestało bujać. Miał ktoś z was taki problem ? Rozrząd, filtry, olej, świece żarowe wymienione. Samochód stał bez odpalania przez jakieś 4-5 dni. I dodam że jak już autko jest rozgrzane to nie ma problemu i pali od strzała.
-
Czy taki poziom oleju na bagnecie w Audi A6 2.0 TDI CAGB jest odpowiedni?
Cześć, odebrałem samochód od mechanika z wymiany oleju, filtrów, rozrządu itd dziś sprawdzałem stan oleju w silniku i tyle jest co na zdjęciu ( czerwoną kreską zaznaczyłem ile jest oleju na bagnecie ). I teraz pytanie do was czy jest sens zawracać sobie głowę z odsysaniem nadmiaru oleju czy zostawić tak jak jest ? Z góry dzięki za odpowiedzi Pozdro