-
Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6
Masz jakiś pomysł . Po Iwona adaptacja?
-
Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6
Weszło prawie 7 litrów oleju
-
Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6
2 lata temu 30 tys przejechane
-
Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6
Witam olej wymieniłem po sprowadzeniu oczywiście wymiana dynamiczna olej ma przejechane 30 tysi. . Sprawdzałem stan i jest ok.
-
radzik18-1987 obserwuje zawartość Wymiana wtrysków magic yet oraz wezykow , Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6 , Jak przepinować włącznik świateł w Audi A4 B6? i 4 innych
-
Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6
Witam mam problem ze skrzynią mianowicie co jakiś czas na zimnym silniku po odpalenie załącza się tryb awaryjny skrzyni mrugają kontrolki . Po kilkunastu sekundach przestają i można jechać lub po kilkurotnym zgaszeniu i odpaleniu silnika. Wyczytałem gdzieś że mogła by pomódz ponowna adaptacja skrzyni biegów. ???? Ma ktoś taki przypadek
-
Jak przepinować włącznik świateł w Audi A4 B6?
Witam wie ktoś może jak przepinowac przełącznik świateł by na funkcji auto włączały się same postojowki Apo zmroku żeby się normalnie włączały światła?
-
Półoś napędowa lewa do Audi A4 B6 2.4
Witam mam problem z doborem półosi. Przy demontażu przegubu zerwało mi półoś problem jest w tym że ciężko dopasować długość jaki wymiar powinien być i w których miejscach mierzony . Zakupiłem z vinu i jest za dluga
-
Zacinające się wycieraczki w A4 B6
Witam miało ktoś podobny problem wymieniłem już silniczek oraz przekaźnik i dalej to samo czasami działają a czasem nic. Prowadnice wyczyszczone i nasmarowane ktoś wie gdzie krwi problem VID20240123172320.mp4
-
Jak awaryjnie otworzyć maskę w A4 B6 V6?
Jest bardzo ciężko dostęp żeby klucz włożyć i to jakaś długa 10 musi byc
-
Jak awaryjnie otworzyć maskę w A4 B6 V6?
Próbowałem tamtędy ale ta najdalsza śruba nie chce się odkręcić idzie do pewnego momentu i się obraca w miejscu
-
Jak awaryjnie otworzyć maskę w A4 B6 V6?
Pytanie jak otworzyć awaryjne maskę w V6 od dołu się raczej. Nie da. Próbowałem przez grill tylna śruba nie chce się odkręcić idzie do pewnego momentu i kręci się w miejscu CK zrobić?
-
Zalewa się LPG ok przełączeniu i nie odpala
Była przeprowadzona regulacja test drogowy. Na benzynie jest wszystko ok. Wtryski magic yet dysza 2.1 mam ciśnienie 1.30 b
-
Zalewa się LPG ok przełączeniu i nie odpala
Wtryski są zamontowane nowe. Nowy reduktor
-
Zalewa się LPG ok przełączeniu i nie odpala
Witam mam problem z LPG kme Diego G3. Po pierwszym rozgrzaniu i przełączeniu na LPG auto gaśnie i zalewa się . Nie można go odpalić nawet na benzynie w czym problem? Po większym rozgrzaniu jest wszystko ok
-
Wymiana wtrysków magic yet oraz wezykow
Witam mam do wymiany pojedyncze wtryski magic yet tylko jest problem wężyki które idą do kolektora są tak twarde i kruche że się rozpadają w Recach. Pytanie że by je wymienić muszę zwalać kolektorjest jakiś sposob. Na 1 cylindrze mi się jakoś udało w następnych jest mega ciasno dodam to instalacja kme Diego