Przeskanowałem błędy i jest jeden p0088 zbyt wysokie ciśnienie na szynie wtrysków Dodam jeszcze że znajomy amatorski mechanik Uparł się na zapchany DPF i nie wiem co o tym myśleć pomocy
Witam. Mój problem wygląda tak że wyskakują sprężynki świec żarowych tylko i wyłącznie podczas delikatnej jazdy jak się jeździ dynamicznie nic się nie dzieje gdy wyskoczą samochód traci około 50% mocy. Mam wrażenie ze bardzo duzo pali..Jak wyłączę i włączę wszystko wraca do normy Czy miał ktoś z was taki problem?