-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Ok. Dzięki
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Co dokładniej sprawdźic ?
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Dzięki za podpowiedź
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
PeDek czyli ?
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Pokazuje jeszcze błąd wypadania zapłonu na 4 cylindrze
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Tego Ci nie powiem bo sprawdzał mi to mechanik ,ale mówił że wszystko jest ok
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
2 wtryski wymienione bo bipy wywalało poza skalę i teraz jest już ok ,ale problem z telepaniem pozostal
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Nawet gdy zgasze auto i odpalę spowrotem to tez telepie
-
Artursz1 obserwuje zawartość Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
-
Telepie na zimnym po dodaniu gazu 1.9Tdi brb
Witam Mam taki problem ze swoją B7 1.9 TDI silnik BRB ,po uruchomieniu silnika gdy dodam gazu powyżej 2,5 tyś zaczyna telepać całą budą to samo dzieje się podczas ruszania na 1 i 2 biegu do 3000 obrotów ,auto pali 8 litrów Co może być nie tak?