Mam mały kłopot zamontowałem i zakodowałem czujnik zmierzchu i wszystko śmiga aż miło z tym że zauważyłem że przestały działać wycieraczki na pozycji czasowej ( co jakiś czas od naj wolniej do najszybciej) czy to może być spowodowane tym czujnikiem ? może coś źle zakodowałem
Witam
Czy może ktoś wrzucić zdjęcie kostki do której mamy się wpiąć pinem sygnałowym bo zdjęcie z postu niestety już nie działa chodzi mi o Pin 3: Sygnał (mostkowany z pinem 2 w 16-pinowej wtyczce CE)