Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MTBXC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MTBXC

  1. Przywróciłem kodowanie w 09 tym długim kodowaniem podanym wcześniej przez @Muskel1 i wyłączyłem w A5 Byte 20 BIT 5 i błąd kodowania zniknął jak i wyświetlanie kontrolek na desce rozdzielczej. Kamera cofania działa. Temat uważam za zakończony. Dziękuję ślicznie ??
  2. Niestety to nie pomogło. Sproboje przywrócić kodowania w 09, bo może tam coś nakombinowałem. Jeśli nie to to może używana kamera mi przemyciła pewne kodowanie nie pod moje wyposażenie. Proszę o jeszcze Twoje wsparcie w tym temacie.
  3. Wielkie podziękowania dla Muskela, czy można postawic Ci piwo zdalnie, gdyż ja mieszkam w wschodzniej Polsce a Ty w DE? Jeszcze nie jest finalny sukces. Na desce świeci presense, adaptivity lights, i świateł dlugich. Coś chyba ta kamerka dokodowała mi z dziedziny kamery. Mam Matrixy i Presense, - nie posiadam radarów. @Muskel1 co powinniem odkodować?
  4. Hurra. Działa. Wystarczyło odznaczyć ten BIT w sterowniku Kamery
  5. Jak tą mapę adaptacji wygenerować? Przesyłam autoscan z błędami i logi od adaptacji. Niedawno zmieniłem z terminala 15 na modul komfortu ale to wciąż nie pomogło. Log-PONIEDZIALEK-WAUZZZF41HA134773-163371km.txt Log-ADAPTACJE-WAUZ1777772373323.txt Log-ADAPTACJE2-WAUZZZF41HA134773-163371km.txt
  6. Tak. Kable już wszystkie posprawdzałem. Moduł kamery odpowiada w VCDSie bez błędów. Błąd zaś wyrzuca w module Asystenta parkowania. Ja mam wyłącznie parktronic tył i hak elektryczny. Może tam trzeba jakaś adaptację bądź kodowanie przeprowadzić? @Muskel1
  7. Mam już to w klapie poskładane. A czy to ma sens skoro łączę się do modułu kamery bez żadnych błędów?
  8. Jak sprawdzić czy kamera ma zasilanie?
  9. Zaznaczyłem. Wchodziłem do modułu kamery cofania. Zero błędów. Zresetowałem MMI, wciaz nie działało. Czekam te 15 min
  10. Niee. Z wcześniejszych Twoich wpisów w tym wątku rozumiałem że to jest konieczne tylko w przypadku systemu z kamerami 360. Dodać 19 6c kamera wsteczna
  11. Wciąż nie działa. Jeszcze chciałem się upewnić czy dobrze połączyłem się z kanałami kominikacji, tzn ja odsloniłem trochę izolacji z kabla 12 szarego i 30 pomaranczowego i do tej odslonietej części przylutowałem odpowiednio pomarańczowo/fioletowy i pomarańczowo/brązowy. Nie przecinałem tych poprzednich kabli. Czy tutaj nie popełniłem błąd w sztuce?
  12. Wrzucam jeszcze raz loga Log-WIECZORNADESPERACJA-WAUZZZF41HA134773-163363km.txt
  13. Popatrz jakie aktualne kodowanie w tym sterowniku pokazuje mój komputer....
  14. Dodaję autoscan po tym naszej wspólnej próbie kodowania w 09 Byte 38 Log-RMIXXXXE-WAUZZZF41HA134773-163342km (1).txt
  15. Wrzuciłem to pełne kodowanie. Zresetowałem MMI i wciąż jak wrzucam wsteczny to nic się nie dzieje na ekranie ?☹️ Dodaję fotkę z numerami mojej kamery.
  16. A czy mógłbyś wypisać to tymi np, 00001010?
  17. Proszę uwzględnij że nie jest podpiety wewnetrzny przycisk w klapie i oświetlenie rejestracji Log-RMIXXXXE-WAUZZZF41HA134773-163342km.txt
  18. Jeszcze myślę że może minusowy przewód podłożyłem nie do tej takiej rozetki co trzeba. Idę się temu przyjrzeć czy mam tak samo jak na filmiku... Jak coś to mogę zrobić Auto-scana teraźniejszego.Scan-WAUZZZF41HA134773-20240816-1322-163342km.txtScan-WAUZZZF41HA134773-20240816-1322-163342km.txt
  19. Dlatego że w Bajcie 35 i 38 grzebałem klonem bez opisów, chcę to przywrócić do stanu z przed grzebania.
  20. Cześć. Właśnie skonczyłem montaż kamery Ori. Wstępnie mam wszystko poskładane, jedynie przycisk wewnetrzyny klapy i światełko nie mam podłączone. Kodowałem wg instrukcji z filmiku z YT. Czyli Modul 19 lista połączeń 6c, później 09 Byte 35, później adaptacje w 5f, activated, i terminal 15. Później dokodosałem byte 38, ale że mam klona to korzystałem z odpowiedzi Muskelka który wrzucił kod odpowiadajacy 04 activated. Teraz chcę cofnąć te wszystkie kodowania z zapisu autoscana przed działaniem. Czy można określić jakie kodowanie jest konieczne i prawidłowe? Mam parktronic tył i kamere ori. Kamera nie działa ☹️. Przycisk działa.
  21. @Muskel1Dzięki za poradę, - wyjaśnie to A czy kamera wersja podstawowa + wiązka wystarczy w moim przypadku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.