-
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
IMG_3058.MOV
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
A wiec tak podniosłem auto zakręciłem kołami i koła hamują same i obdziera klocek o tarcze
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Tak, mówili ze wszystko w normie jest
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
W piątek podniosę auto zrobię jak piszecie, i dołączę tez zdjęcie klocków
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Okej, ale przez co to się dzieje to jest pytanie? Ja już nie raz sam to rozbierałem mam vcds ale błędu żadnego nie ma tłoczki wymieniałem w każdym zacisku
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Możliwe jest to ze 4 zaciski na raz?
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Zaciski Ok 2 mechaników twierdzi i piasty tak samo sprawdzili bicie itp. Klocki zawsze dawałem ate nawet przed tym jak się to zaczęło dziać. Ja na oryginalnych tarczach ponad 100 tys zrobiłem także naprawdę niewiele hamuje. Klocek niewielkie złożycie i po demontażu robi się taki szklany. na wszystkich 4 kołach tarcze wyglądają tak samo, najpierw zaczyna bić tył a po 300 km już przód. zauwazylem ostatnio co jakiś czas tez takie coś ze jak jest sucho i hamuje z 20 km/h to bije mi abs po pedale i auto wgl nie hamuje.
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Docierane były dobrze czy ja czy mechanik jeździł 2 tygodnie autem. Problem jest z czymś innym i dlatego pytanie czy ktoś coś miał podobnego i potrafi pomoc w innych samochodach moich wymieniam sam docieram i działa dobrze wszystko
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Jeżdżę tylko autostradami do Austrii, unikam gwałtownych hamowań nie jeżdżę jak wariat co za tym idzie prawie wgl nie hamuje..
-
Noreka4 obserwuje zawartość Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
-
Notorycznie krzywiące się tarcze hamulcowe w A4 B9
Witam wszystkich! mam od nowości audi a4b9 i w ostatnim czasie strasznie krzywią mi się tarcze co 2 tys km robiłem to sam robili mechanicy jest to już 4 komplet, nigdy nie dawałem tanich tarcz zawsze firmowe i z każdymi jest tak samo.. mechanicy rozkładają ręce zaciski piasty sprawdzone.. macie może jakieś rady?
Noreka4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta