Witam chciałbym zmienić żarówki w swojej b6 zaczynając od pozycyjnych do długich chciałbym żeby to dobrze świeciło i miało zimną barwę, polecicie jakieś dobre żarówki które nie wypalą soczewki ani nic takiego
Witam mój problem polega na tym iż audi a4b6 1.8t avj raz odpala od strzała a raz nie słychać pompy paliwa i nie odpala, po pewnym czasie pali przekaźnik 373, jakie mogą być przyczyny ?
Witam, mam problem z moją Audi jest to audi a4b6 1.8t avj auto nie odpala silnik kręci lecz nie ma iskry i brak prądu na pompce paliwa, mogę dodać że przez poprzedniego właściciela został dołożony alarm marki Defa. Wie ktoś co to może być? miał ktoś podobny przypadek ?