Witam.Audi A4 B9 2.0 tfsi 150km MHEV czujnik polozenia klapy . W b8 kupowałem na allegro taki metalowy dinks i przykrecalem koło dźwigni klap czy tu tez jest taka mozliwosc?
Tak bylem w ASO.Jestem glownym uzytkownikiem.Aplikacja Myaudi do polowy dziala widzi jaki mam stan paliwa ze auto jest pozamykane itp.Jest tylko brak polaczenia z autem.
Licencje tez przedluzona mam do 30.07
Po resecie dalej nie chce sie zalogowac?Gdzie moze byc jeszcze problem?
Jak sprawdzić czy auto ma połączenie z internetem?Niby pokazuje zasięg ale po połączeniu urządzenia przez punkt dostępu WLAN pokazuje połączenie bez internetu
Witam.Mam problem z zalogowaniem sie w aucie jako glowny uzytkownik przez myaudi.Z tego co sie dowiedzialem musze zrobic reset.Pomoze ktos jak zrobic taki reset?VCDS ogarnie?Auto mam od 2tygodni zabardzo nie ogarniam.Audi a4 b9 2020r