Witam , sporadycznie przez ostatni pół roku raz na miesiac raz na dwa , przy jezdzie 160-180 autostrada i zjechaniu na zjazd stromy w doł zapalała mi sie kontrolka niskie cisnienie oleju , ktora po chwili gasła , za kazdym razem kiedy ona sie pojawiala bylo to przy szybszej jeżdzie i gwałtownym zahamowaniu na zjezdzie ktory byl na wzniesieniu lub pochyleniu ( nigdy ten komunikat nie pojawił się przy spokojnej jedzie w okol "komina") wtedy zostal wymieniony czujnik cisnienia oleju , "ołówek" ktory byl w dobrym stanie( juz ten dluzszy w polift), smog czysty, cisnienie oleju rowniez sprawdzone ktore dawalo wartosc 0.8. Temat powrocil po ostatniej jedzie gdy interwal sie zblizał sie ze 1000 tys do wymiany oleju zaczał ten komnikat z cisnienem oleju wyswietlac z kazdym zatrzymaniem samochodu i odczekaniu 5 sek na postoju . Właczajac stan oleju zauwazylem ze pisze zeby obnizyc stan oleju. Dodam ze zuwazylem ze DPF zaczał czesniej sie wypalac . Gdzie w takim razie szukac dalej przyczyny ?