Treść opublikowana przez marcos82
-
Słaby obieg płynu chłodniczego w A4 B7 2.0TDI
Potrzebuje podpowiedzi czy tak ma być czy nie i czy to może mieć wpływ na temperaturę w środku.
-
Słaby obieg płynu chłodniczego w A4 B7 2.0TDI
No jeśli wszystko by było ok to bym nie pisał trzyma 90 stopni ale gorącym nie dmucha tylko ciepłym więc nie szukam problemów na siłę
-
Słaby obieg płynu chłodniczego w A4 B7 2.0TDI
Witam panowie i może panie też ?mam pytanko.przy zbiorniczku wyrównawczym jest powrod cieki wężyk i podczas pracy silnika na wolnych obrotach jak go ściągnę nie leci płyn dopiero przy 3-4 tys obrotów coś zaczyna lecieć ale słabo wy też tak macie.Rozrzad by wymieniany Jakes poł roku temu wymieniał go wcześniejszy właściciel.prisze o podpowiedzi myślę że pompa wody słabo daje
-
Dodatkowa nagrzewnica w A4 B7
Dziękuję poczytam
-
Dodatkowa nagrzewnica w A4 B7
Witam wszystkich czy moje audi a4b7 2005 rok 2.0 bpw ma dodatkowa grzałke elektroniczna koło nagrzewnicy jak to sprawdzić.Rano po zapaleniu nic się nie dzieje nie dmucha ciepłym trzeba z 5 km przejechać żeby ciepłym zaczeło dmuchać czy komputerem można to sprawdzić czy trzeba rozebrać i zobaczyć gołym okiem
-
Jaka żarówka LED P21W do jazdy dziennej w A4 B7?
Witam czy ktoś wie jaką kupić żarówkę p21w LED do jazdy dziennej która nie powoduje błędu a4b7
-
Dobór felg aluminiowych do A4 B7
Też mi się wydaje że et za małe
-
Dobór felg aluminiowych do A4 B7
245/40/18 Et29 8.5 cala czy będą psowały czy może za duże
-
Dobór felg aluminiowych do A4 B7
Witam mam opcje kupienia fajnych alufelg do a4b7 zawias S-Line. teraz mam 19 cali i to jednak nie dla mnie myślę nad 18/245/40 Tylko że Et29 i 8.5 cala i pytanie za 100 punktów czy będą pasowały czy nie będą wytstawać i obcierać proszę o podpowiedzi
-
Problem z odpaleniem A4 B7 2.0TDI po czyszczeniu egr
Sam popełniłem błąd przypadkiem uszkodziłem czujnik połozenia rozrządu ?wymiana na dniach powinno być git
-
Problem z odpaleniem A4 B7 2.0TDI po czyszczeniu egr
Witam szukam pomocy może ktoś miał podobny przypadek wczoraj wyczyściłem zawór EGR i dziś rano chwilę kręcił zanim zapalił a wcześniej od strzała palił co jest grane może ktoś podpowiedzieć co się stało lub jak to naprawić