System zwykły czyli chyba Harman, tak wiem jak są zasilane głośniki i u mnie cały tył jest zasilany przez wzmacniacz. Na oryginalnym radiu tył gra znacznie lepiej niż na tym Sony
Siema, mam problem ze słabo grającym tyłem w b7 Avant. Kupiłem radio Sony do tego jakąś przejściówkę na allegro i niby to gra, ale tył znacznie słabiej od przodu, subwoofer też nie daje tego fajnego basu i już nie wiem jak to rozwiązać, może ktoś też zakładał nieoryginalne radio