Treść opublikowana przez Rozum
-
Wyłączenie LED-ów z przodu w A4 B9 gdy włącznik jest w pozycji 0
- Wyłączenie LED-ów z przodu w A4 B9 gdy włącznik jest w pozycji 0
Wiesz może który to dokładnie bit? Ponieważ w moim vcds nie ma opisane bitów- Wyłączenie LED-ów z przodu w A4 B9 gdy włącznik jest w pozycji 0
Witam czy wie ktoś jak zakodować vcds w audi a4b9 tak aby lampy led z przodu nie świeciły się podczas włączonego zapłonu i gdy przełącznik jest w pozycjo 0.- Moduł komfortu
- Moduł komfortu
To jak to najlepiej wszystko połączyć żeby było dobrze ?- Moduł komfortu
Kurde link się nie dodał już wysyłam http://www.audiopioneer.pl/peiying-basic-py-4c127-wzm0026-wzmacniacz-samochodowy-i-4-kanalowy.html- Moduł komfortu
Posiadam taki wzmacniacz i wcześniej miałem go w innym aucie i był podłączony pod radio kablami cinch ale w a4 b9 nie widzę nigdzie wyjścia na cinch więc konwenter i tak muszę chyba podłączyć, czy jest jakaś inna opcja ?- Moduł komfortu
- Moduł komfortu
Posiadam taki konwenter. Ale potrzebuje jeszcze wybudzić wzmacniacz po zapłonie i pytanie gdzie wpiąć ten kabel do wybudzania wzmacniacza ? https://allegro.pl/oferta/konwerter-poziomu-sygnalu-audio-rca-high-low-12991955682- Moduł komfortu
- Moduł komfortu
Czyli trzeba ciągnąć kable pod radio i wpiąć się w kostkę? I jeszcze pytanie w której kostce jest + po zapłonie?- Moduł komfortu
No właśne nie mam dlatego chcę podłączyć swój który zalega mi w garażu.- Moduł komfortu
Cześć ma ktoś może schemat do czego idą kable z modułu komfortu który jest w bagażniku bo chcę wpiąć konwenter pod głośniki i się zastanawiam czy może z tego modułu nie idą kable do głośników. Czy jednak trzeba ciągnąć kable aż do radia ???- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Problem rozwiązany wszystkie błędy zniknęły a powodem tego był jeden mały bezpiecznik? Kodowanie też poprawiłem i asystent pasa działa ale pokazuje tylko ciągle linie nie wiem czy w audi to normalne i w mmi pokazuje że trybu asystenta pasa ruchu nie można włączyć chociaż wszystko działa.- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Okej spróbuję na nowo- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Okej tak zrobię a mam pytanie jeszcze zakodowałem asystent pasa ruchu ale nie pokazuje mi nic na zegarach trzeba kamerę zresetować czy coś?- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Czyli turbo do regeneracji czy jakiś czujnik jeśli chodzi o to doładowanoe?- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Wcześniej też miałem takie same objawy a nie pokazywało tego błędu dopiero wczoraj się pojawił, a jeśli chodzi o tem błąd niedoładowania to od czego najlepiej zacząć?- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Muskel1 wydaje mi się że ta pompa nie ma wpływu na awarie układu napędowego ale mogę się mylić- Awaria napędu w Audi A4 B9 - natychmiast udaj się do serwisu
Witam jestem nowy i mam problem z moją a4 b9 od jakiegoś czasu przy prędkościach autostradowych zapala się komunikat o awari napędu i auto przestaje przyspieszać i nie zmienia biegów nawet jak zredukuje ręcznie to nie przyspiesza, gdy się zatrzymam zgaszę i odpalę to jest wszystjo okej, dzisiaj jak w tym trybie awaryjnym chwilę jechałem to nagle zaczął przyspieszać l potem przestał można powiedzieć że jedzie jak chce, po podłączeniu komputera pokazuje błąd z 3 pompką płynu chłodzącego i dzisiaj jeszcze pokazało błąd regulacji ciśnienia doładowania czego wcześniej nie było.w załączniku wyślę kopie skanu z vcds. Spotkał się ktoś w was z takim czymś? Proszę o jakieś porady od czego zacząć i gdzie szukać... DOC-20230901-WA0006..docx - Wyłączenie LED-ów z przodu w A4 B9 gdy włącznik jest w pozycji 0