Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hunter_Audi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć wszystkim Jestem na etapie kupna A4 B9FL 2.0 204KM quattro, który oryginalnie ma koło: Rozmiar obręczy: 8,5Jx19 Rozstaw śrub: 112/5 Współczynnik odsadzenia obręczy: 40 mm Do tej pory miałem Passata i na lato miałem do niego 18" a na zimę 17" i zastanawiam się czy w A4 nie zrobić podobnie - 19" na lato, a na zimę tym razem 18" z Paska - mam fajne oryginalne, przyciemniane Monterey Jedyne co to musiałbym kapsel wymienić z VW na Audi Przechodząc do rzeczy - sugerowana felga 18" do A4 ma wymiary: Rozmiar obręczy: 7,5Jx18 Rozstaw śrub: 112/5 Współczynnik odsadzenia obręczy: 39 mm i jest niby dedykowana do opon zimowych 225/45 R18 95H XL Monterey 18" które posiadam to: Rozmiar obręczy: 8Jx18 Rozstaw śrub: 112/5 Współczynnik odsadzenia obręczy: 44 mm i mam na nich założoną letnią oponę 235/45 R18 98Y Osobne 18" wolałbym ze względu na: - możliwość samodzielnego przerzucenia kół w wolnej chwili - mam garaż i mniej czasu zajmuje mi samodzielna zmiana kół niż umawianie się, pakowanie całości, jechanie i czekanie; - wyższy profil = większy komfort na zimowych drogach - łatwiej też o łańcuchy przy wyjeździe w góry - cena opon - Nokiany na 18" to +/- 630 zł sztuka, gdzie na 19" to już 930 zł/szt Pytanie - czy Monterey + opona o rozmiarze podpowiadanym przez oponeo.pl, czyli 245/40 R18 będzie ok? Alternatywnie, w związku z tym, że to auto w 95% będzie używane wokół przysłowiowego komina, zastanawiam się czy nie opchnąć oryginalnych, letnich 19" i w to miejsce nie kupić wielosezonowych z półki premium, które dostanę za +/- 1000-1100 zł/szt. W tym przypadku z głowy będę miał wszelkie wymiany, itp. Przebieg jaki to auta zrobi u mnie to +/- 40-50k km przez 4 lata więc być może przejeździłoby na jednym komplecie. Co myślicie? 1. kupować osobne zimówki 19" i przekładać wiosna/jesień 2. kupować osobne 18" na zimę korzystając z felg Monterey 3. przerzucić się na całoroczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.