Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

minimum93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Faktycznie zasugerowałem się Twoim postem ale nie doczytałem że to B9 znajomego. Czyli FL odpadają, wezmę CG w takim razie powinien dźwignąć wszystko co tutaj jest w aucie. dzięki dam znać czy DG ruszył dla innych. Tak więc drobna aktualizacja. BCM z końcówką DG przyjmuje kodowanie, mam też CG pod ręką. oczywiście ochrona komponentu jest dlatego jutro ściągnę i powinno hulać. Przy okazji chyba rozwiązał się drobny problem z głośnikiem od PDC z tyłu. Przy poprzednim BCM pomimo ustawienia na maxa z tyłu ledwo było słychac buzzer. Natomiast tutaj mam wrażenie że odpowiada tylko przód za oba kierunki PDC. Nie wiem czy tak powinno być aczkolwiek chyba ktoś na forum wspominał o takiej sytuacji. Oczywiście w tym momencie jest lepiej bo bardzo wyraźnie i dokładnie wszystko słychać. Jeszcze to zweryfikuję jak wszystko będzie poprawnie dopisane i zakodowane.
  2. Tak jutro zrobię, Czy ewentualnie z końcówką AG z 22r podejdzie? jak dobrze widziałem posiadasz taki u siebie? Jak mnie pamięć nie myli najpierw kupiłem do podmiany wcześniej właśnie ten z DG, natomiast powiedziano mi że nie podejdzie on do tego auta, kazano mi wtedy właśnie kupić obecny który jest, zrobiono tam ochronę komponentu i dopisano.
  3. sprawdzałem ten wątek natomiast nie widze tam niestety DG, tj nikt nie wrzucił. da się to jakoś sprawdzić>? Ewentualnie jak już kupować inny to jaki, zdjęcie CP i dopisanie go to raczej nie będzie problem. na tym DG mam zdjęte CP już był w aucie natomiast nie pamiętam co było że tam nie został. rozkminię to jutro.
  4. Nie pocieszyłeś mnie, co prawda byłem pewny że mam w aucie DG bo była podmianka nie pamiętam już dlaczego chyba z uwagi na PDC. Mam jeszcze pod ręką BCM właśnie DG i CB. nada się któryś? Rozumiem że w obecnym brakuje pinów? I nie jest to kwestia wgrania np danych przez VCP
  5. Ok dzięki będe czekał.
  6. Dziękuje. Sprawa wygląda tak że sterowniki 46 i A5 przyjeły kodowanie natomiast 09 odrzuca - kodowanie poza zakresem. zamknąłem auto teraz na 15 min odczekam i spróbuje raz jeszcze. Może trzeba dostęp upoważniony zrobić? nie podpowiada mi kodu wejścia vcds w tym sterowniku dostęp upoważniony nie pomógł. kodowanie poza zakresem błąd 31
  7. Log-WAUKMAF47JA124711-176202km-A4B92018.txt Podrzucam. aktualnie tylko mijania działają. manetka nie reaguje od kierunków, krzyczy o side markery bo poprzednie xenony mialy.
  8. Czujnik poziomowania założony, adaptery do lamp również, wszystko wpięte w BCM natomiast nie moge sobie poradzić z kodowaniem. mój VCDS nie ma podpowiedzi i biblioteki z opisem .(klon) @Muskel1 byłbyś w stanie poratować ? Może VCP ma jakiś kontener danych który wystarczy załadować? z góry dziękuje
  9. Podrzucony przez Ciebie temat wyżej właśnie mnie na to też nakierował dzięki za potwierdzenie. Możesz poratować informacją gdzie się wpiąć w BCM? Nie mam jeszcze co prawda instalacji ( adapterów ) ale spodziewam się tam 2 kabli które trzeba wprowadzić do kabiny i do BCM, tu już mniejszy problem bo instalację z PDC mam zrobioną i zapewne i tam wprowadze kable od lamp. Chce to zrobić jak przysłowiowo Pan Bóg przykazał i zogdnie z oryginałem z góry dziękuje
  10. Nie nie, BCM zmieniałem bo dokładałem czujniki Przód+tył. Oryginalnie była tylko kamera cofania co było dla mnie bardzo dziwne. wersja USA. BCM ma końcówkę DG jeśli dobrze pamiętam ( do sprawdzenia jeszcze ). zdjęta ochrona i wszystko zakodowane. Jeśli kamery w każdej takie same to okej, tutaj tak jak wspomniałem pomyślałem że może być jak w A6
  11. Witam. odgrzeję trochę temat. Czy do zmiany BiXenonu na Full Led jest potrzebne dociągnięcie wiązki do kamery jak w przypadku matrix? Okazyjnie udało się kupić Full Led kompletne , zamówiłem już adaptery z polecenia z Ali. Chciałbym jeszcze dorzucić samopoziomowanie, spryskiwacze już są. Podpowie ktoś kodowanie i gdzie wpiąć się do BCM przewodami? BCM obsługuje LED. Dzięki dodam że zakodowałem bez problemu HBA, kamera jest chyba ta ''lepsza'' o ile wychodziły różne wersje jak w przypadku A6
  12. no to super informacja, oby dalej bezawaryjnie
  13. minimum93 odpowiedział(a) na Damianex temat w Audi A4 B5
    Chyba za gruby przekrój kabla dałeś? Daj odpowiedni, do tego konektor i włóż w kostkę . Co prawda sam nie przerabiałem ale oddawałem do przeróbki i u mnie nie widać poza miejscem cięcia i spawania lampy aby było coś dokładane. wpinam kostkę + dokładam kabel lampa -> moduł i działa. Oczywiście po kodowaniu i parametryzacji.
  14. Czyli jednak był gdzies wyciek ? kapało może na osłonę i nie był widoczny na pierwszy rzut oka? Rozumiem że problem rozwiązany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.