Kolego , sprawdź sobie nastawniki/silniczki klap nawiewu. Ja miałem podobny problem w B7 - jedna strefa działała prawidłowo (chłodziła), a druga dmuchała tylko ciepłym powietrzem. Wymieniłem jeden z nastawników i problem ustąpił. W B8 rozwiązanie nastawników klap jest podobne. Pozdrawiam.
W pierwszej kolejności Kolego sprawdź wszystkie uszczelnienia pod podszybiem i przy ścianie grodziowej, częsty problem w B7. Fabryczne uszczelki w B8 już też swoje lata mają. Należy wszystko uszczelnić silikonem i powinno być dobrze.