gigusek

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez gigusek

1. Witam serdwcznie potrzebuję pomocy Otóż chcę wgrac nową mapę do nawigacji moj system MHS2-ER-AU-P2035   MU Software 0235 mapę kupiłem na karcie sd do tego systemu 0235  miała sama się zaktualizować lecz nie czyta karty w czytniku pop[rzednia mapa jest z 2019 roku czytałem temat użytkownika Yoda i umnie wyglada temat podobnie kod legalności w czeronym menu kończy się na literę f  wiec moze trzeba dograć ten patch MHS2_Activator_Made_By_Congo.pdf je proszę o pomoc jeśli nie mam pojęcia jak ewentualnie wgrać tem patch proszę o pomoc iwytłumaczenie jak to zrobić.

2. W dniu 26.10.2006 o 19:36, Hugo napisał(a):

Serdecznie witamy na forum Audi A4 Klub Polska

Jesteśmy ekipą pasjonatów modelu Audi A4 i cieszymy się, że dołączyłeś do naszej społeczności. To miejsce, w którym możesz dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją związanych z tym wspaniałym modelem samochodu.

Na naszym forum znajdziesz wiele interesujących tematów dotyczących Audi A4, od technicznych aspektów, po modyfikacje, porady i wiele innych. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi historiami związanych z samochodem i nawiązywać nowe znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Ważne jest, abyśmy wspólnie tworzyli atmosferę wzajemnego szacunku, życzliwości i otwartości. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale zawsze pamiętaj o poszanowaniu innych członków naszej społeczności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące funkcjonowania forum, zwracaj się śmiało do naszych moderatorów i administracji. Służą oni pomocą i chętnie udzielą Tobie wszelkich informacji.

Mamy nadzieję, że spędzisz tutaj wspaniały czas, nawiążesz nowe znajomości i zdobędziesz jeszcze większą wiedzę na temat Audi A4 oraz innych modeli.

Pamiętaj, że w tym dziale nie zadajemy pytań technicznych. Robimy to w odpowiednim dziale forum technicznego - https://a4-klub.pl/forum/4-forum-techniczne/

Na początek zachęcamy do uzupełnienia informacji o samochodzie w swoim profilu, co znacznie ułatwi Ci uzyskanie odpowiedzi na pytania zadawane na forum.

Dziękujemy za dołączenie do naszej społeczności i życzymy udanych dyskusji

Pozdrawiamy,

Zespół Audi A4 Klub Polska