Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bex156

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bex156 odpowiedział(a) na bex156 temat w 1.8T
    Pompa była nowa założona ,do panewek nie zaglądałem,jak będę miał czas jutro to zobaczę Nie wiem czy poprzedni właściciel robił płukanki, ja zrobiłem a słyszałem też że po płukance mogły się kanały pozatykac syfem
  2. bex156 odpowiedział(a) na bex156 temat w 1.8T
    Właśnie żałuję że nie powiedziałem mechanikowi by zmierzył ciśnienie ,aktualnie mam silnik juz wyciągnięty i rozebrany lecz nie wiem co było przyczyną i chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kupno słupka Dodam jeszcze że przed wymianą wszystko było ok jedynie przy większym mrozie przez 2sek było słychać rozrząd ale to raczej norma
  3. bex156 opublikował(a) temat w 1.8T
    Część, mam problem z bexem. Po kupnie chwilę pojezdilem i 2 razy po ostrej jeździe na wolnych obrotach wyskakiwało słabe ciśnienie oleju, postanowiłem oddać auto do mechanika, zrobil płukankę i ściągnął miskę smok na 1 zdjęciu po płukance , wymienił pompę oleju na nową i nowy smok,silnik zalany był wcześniej motulem 5w40 a aktualnie wlany ravenol 5w40. Odebrałem auto i po przejechaniu 240km coś zaczęło klepać na rozgrzanym silniku, ściągnąłem pokrywę i odkręciłem wałek ssący okazało się że jest już przytarty od strony napinacza ,odkręciłem miskę raz jeszcze smok zdj 2 moim zdaniem ok uszczelniacz na smoku też na swoim miejscu,myślałem że pompa może jakaś wadliwa ale jeśli by tak było to chyba od razu miałbym komunikat o ciśnieniu ? Nie mam pojęcia co się mogło stać , ma ktoś jakieś pomysły ? VID20231202122838.mp4
  4. bex156 odpowiedział(a) na bex156 temat w Audi A4 B6
    Wymieniał ktoś to sam? Jak tak to co trzeba zrobić ? Bo nw czy się podejmować czy wysłać wtryski.
  5. bex156 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Część po demontażu listwy wtryskowej zauważyłem że na jednym wtrysku mam pęknięta jakąś podkładkę nw jak to się poprawnie nazywa a na drugim spadła całkiem Chciałbym to wymienić ale nie bardzo wiem pod jaka nazwa tego szukać Dodam zdjęcie i dokładnie chodzi mi o te brązowe podkładki na końcu wtrysku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.